Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Sosyal hayatınızda ve aşk hayatınızda bazı sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bu zor günleri sağduyu ile çok rahat atlatabilirsiniz. Güven duygusu çok önemli bir duygudur. O yüzden arkadaşlıklarınızı önce bu temeller üzerine oturtmayı öğrenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Akşam saatlerinde alacağınız bir haber ayaklarınızı yerden kesebilir. Başkalarının sizinle ve yaşadıklarınızla ilgili düşüncelerini pek de fazla önemsemediğiniz için bildiğinizi okuyorsunuz. Sizi canlı ve dinamik kılan da bu özelliğiniz. Alacağınız haber yakınlarınız hoşuna gitmeyebilir ama siz istediğinizi yaşamak konusunda kararlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Kartınız Şüphe... Kaybetmeye başladığınızı düşünüyorsunuz. Özellikle de partnerinizi... Size olan ilgisini yeniden kendinize çekebilmek için daha bakımlı olmanız gerekmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Birlikte çalıştığınız ve sizin için önemli olan kişilerin desteğiyle birçok konuda sağlam bir düzen oturtma şansınız var bu aralar. Hayatınıza asistanlık edecek kadar yakın birileri bulunuyorsa onlarla temasa geçin bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
İş hayatında aldığınız sorumluluklar sizi daha fazla uğraş vermeye itiyor. Amaçlarınızı yeniden planlamalı, elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Yeniden yapılandırmaya çalıştığınız bu alanda başarı elde edebilirsiniz. Tamamlanması gerekli işler yanında, aileye ilişkin sorunlar sizi yıldırmamalı. Bu dönem sizi defansif kılan etkilerden kurtuluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ocak 2018)
İş hayatındaki yoğunluk size göre deği. Siz daha rahat bir iş özlemi içerisindesiniz. Ancak bu isteklerinizi gerçekleştirmek için başka işlere yönelmeniz gerekiyor ki. Bu işte de aslında çok rahatsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Bundan rahatsızlık duymanız mümkün. Düşüncelerinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Gerilimli ortamların içinde bulunmamaya çalışın. Çalıştığınız yerde kendinizi yeterince gösteremiyor gibisiniz. Yeteneklerinizin bir kısmına gözleriniz kapalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Sıkıntıları geride bırakıyorsunuz. Ama yine de sizi sıkıntıya düşüren nedenleri tam olarak kavrayabilmiş değilsiniz. Bu nedenle sık aralıklarla bazı sıkıntılar yaşamanız kaçınılmaz görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Geneldeki hareketliliğiniz, bazı olaylar karşısındaki ataletinizle uyuşmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed