Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Baskıcı kişiler veya size baskı uygulamaya veya yönlendirmeye çalışanlar son günlerde sizi yormuş olabilir. Bugün meydana gelen dolunay, ikili ilişkilerinizde bazı konuların sonuçlanması, sonlanması veya kopuşlar anlamına gelebilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Bazen hayatı hafife alıyorsunuz. Etrafınızdakiler bir anda anlamlarını yitirebiliyorlar, insanları yok sayabiliyorsunuz. Sizi çok ilgilendiren bir gelişme, örümcek ağı gibi çevrenizi örüyor. Bugünlerde antenleriniz tümüyle açık olmalı. Yapmayı düşündüğünüz muziplikler yanlış anlamalara yol açabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Aşk yaşamınızda önemli bir değişim olmamasına rağmen sürekli onun yanında olmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Yatırımsal ve sigorta içerikli konularda acele karar vermemek en doğrusu olur. En hızlı ve en çok avantaj sağlıyor gibi görünenden ziyade uzun vadede en fazla güvenilir olana rağbet etmeniz sizin yararınıza olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Kazançlarınızı görmeniz hiç zor olmayacak. Maddi konulara ve parasal durumunuza yönelik yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Gelir giderleriniz arasında büyüyen açık ise sizi dikkatli olmaya itmeli. Zira aşırı harcamalar yaptığınız bu dönem ekonomik davranmanız lazım. Artan ihtiyaçlarınızı bir süre ertelemek yanında, iş hayatının getirdiği konuları organize etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Yakında planlı girişimler, sizi olumlu noktalara yerleştirebilir. İş sırasında kafanızın dingin olmasını istemeniz çok doğal. Bazı sorunlu ilişkilerin üzerine gitme kararınız gayet yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Sıkışık durumlarınızda sizi rahatlatan dayanışmalar, bugünlerde bazı hayal kırıklıkları yaratacak. Şartların elverişsizliği, yanlış yorumlar yapmanızı kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ocak 2021)
Geleceğinizi daha net görme arzunuz birçok şeye bağlı. Ama bunların bir kısmına becerileriniz kapalı. Özgüveninize daha alçaklardan bakabilmeniz, bu becerileri geliştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed