Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2019)
İç sesiniz bazı konularda biraz yavaşlamanızın akıllı bir hareket olacağını söylüyorsa, dinlemenizde fayda var. Eski hedeflerinizi ve asıl planınızı hatırlayabilirsiniz. Hayatınızı renklendirmek ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek başlıklarına odaklanmalısınız. Değişim başlıyor. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Eylül 2019)
Sosyal hayatınızda gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ev ve iş yaşantınızda büyük bir yoğunluk yaşıyorsunuz. Yakınlarınızın maddi ve manevi desteğine ihtiyaç duyuyorsunuz ama onları arayacak kadar da boş zaman bulamamanın sıkıntısı içerisindesiniz. Değişken havalar yüzünden soğuk algınlığı geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2019)
Kartınız Başarı... Büyük istekler ve güçlü beklentiler içine girerseniz yarın nasıl kurtulacağım soruları ile baş başa kalabilirsiniz. Bunun için ilk yapacağınız şey söz vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2019)
Özgürlüğü savunmanıza rağmen çalışmalarınızda güçlü bir disiplin var. İstediğiniz koşulların her zaman sağlanmayacağını bilmek sizi huzursuz ediyor. Kontrollü yaşamaktan yanasınız. Bugün enerjinizi dengelemelisiniz. İş yerinde agresif tavırlarınız arkadaşlarınızı da çok fazla geriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2019)
Parasal konularda başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu alanda yaşadığınız endişeler sürerken, yatırım planlarınız risk taşımakta. Bununla ilgili aşmanız gereken engeller olacaktır. Kendi kaynaklarınızı daha temkinli kullanmanız gerek. Duygusal ilişkiler ise sizi fazlasıyla meşgul ediyor. Daha fazla yakınlaşma ihtiyacınız sizi aktif kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Eylül 2019)
İş hayatınızla ilgili bugün alacağınız bir haber keyfinizi yerine getirecek. Gün boyu iş arkadaşlarınızla sürekli bir iletişim içersinde olacaksınız. Zihinsel olarak son derece aktif ve yaptığınız işe hakim durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2019)
Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Eylül 2019)
Bugün borç ödemeleri yapacaksınız. Daha önceden ödeyeceğiniz parayı ayırdığınız için , bu ödemeleri yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Para konusundaki disiplininizi sürdürmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Eylül 2019)
Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve bu enerjinizi sizin için öncelikli alanlara yönlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed