Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Makul düşünüp düşünmediğinizi sorgulayabilirsiniz. Mevcut durumun korunması için iyi bir tetiklenmeye ihtiyaç olduğunun farkına varacaksınız. Yaratıcı projeler, iş birlikleri ve aşk hayatınız açısından olumlu günler. Keyif için yaptığınız her aktivite kanatlanabilir. Çocuklarınıza veya partnerinize karşı aşırı sahiplenici tavırlar içinde olabilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Haziran 2018)
İlerleyen saatlerde kendinizi, sizi doğrudan ilgilendirmeyen bir problemin ortasında bulacak ve soğukkanlılığınız sayesinde, bu problemi daha doğmadan önleyeceksiniz. Bu davranışınız, size yönelik bazı önyargıları değiştirebilir.Akşama doğru işinizle ilgili alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek. Bu haber, bir kutlama nedeni de olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Kartınız Gereklilik... Bugün arzu ettiğiniz politik görüşmeleriniz ve bilimsel konuşmalarınız karşınızdaki insanları bir hayli etkileyecek. Bugün şanslı günde sayılırsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Mutlaka benim istediğim olsun ve istediğim sırayla gerçekleşsin diye diretmeyin. Kalabalıklarla yapılan planlarınız varsa, herkesin huzuru için orta noktada buluşmanız şart. Zorla kabul ettirmek yerine tatlılıkla ikna edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Bugün eğitim ve iletişim konularında durup düşünmenizi sağlayacak bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Planlarınızda ısrarcı olmadan önce durumları bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var. Esnek ve çok yönlü olmak size avantaj sağlayacak. Gün içinde kardeşlere dair konular öne çıkabilir. Aynı tavrı onlarla olan durumlar içinde göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Yönetici gezegeniniz Merkürün konumu nedeniyle işinizde katı ve şüpheci tavırlar içerisinde olabilirsiniz. İş yaptığınız insanlara karşı soğuk ve mesafelisiniz ki bu da sizin artı puanlarınızı olumsuz etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Şu sıralar paranızı sağa sola savuruyorsunuz ama ay sonu geldiğinde kara kara düşünüyorsunuz. Harcamalarınıza biraz daha dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Haziran 2018)
Bugün maddi yada manevi anlamda bazı fırsatlarla karşılaşacaksınız ve bunları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Seyahatlare çıkmaya uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed