Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2020)
Normalde olayları akışına bırakmayı tercih edersiniz, ama bugünlerde mevcut durum herneyse, fırsatın üzerine gidilmesi gerekiyor. Yaşadığınız yer veya evinizle ilgili konularda yakın çevrenizden kişilerle(aile, arkadaşlar, partner v.b) konuşmalar yapabilirsiniz. İş hayatınıza katkısı olabilecek belli yerleri ya da bölgeleri ziyaret etme fırsatını kaçırmamalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Haziran 2020)
Üretkenliğinizin belli sınırlarda sıkışıp kalması, sizin hatalı seçimleriniz kadar dışınızdaki etkilerle de alakalı. Bununla ilgili olarak belirginleşen destek eğilimleriniz, beklemediğiniz kişilerde ilgi görebilir. Sosyal hayatınıza getirmeye çalıştığınız hareketlilik, belli bir ölçüde tutmaya çalıştığınız standardınızı olumsuz etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2020)
HİZMETTE ADİLSİNİZAŞK: Partnerinize tümumudunuzu bağlamışkonumdasınız. Onun, sizinyüzünüzü kara çıkarmayacakkadar sadık olduğunubilmelisiniz. Bunun içinkalbinizde endişeye yer açmayın.İŞ: Eleştirici huyunuz olmasına rağmen hizmetetmekte adilsiniz. Aynı zamanda algılamanızgüçlü olduğu için maddi konularda destek sizde.SAĞLIK: Bugün kendinizle barışıksınız. Ancakkarmaşık düşüncelere dalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2020)
Bir mekan ya da hava değişimi iyi gelebilir bugünlerde. Tatile çıkmayı planlayın. Ya da hiç planlamadan yola çıkıp keşif yaparak ruhunuza iyi gelecek yeri yolda seçebilirsiniz. Yeni yol arkadaşları çıkabilir karşınıza.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2020)
Yeni stratejiler peşindesiniz. Sosyal olanakların hızlandığı bu dönem gelecekle ilgili beklentilerinizi gözden geçirin. Zira daha sağlam ve güçlü kararların alınabileceği önemli bir döneme girdiniz. İşle ilgili takım çalışmalarında yaratıcı yanlarınız ve disiplin bir arada kullanılabilir. Yapılan çalışmaların sonuçları pozitif etkiler getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Haziran 2020)
Aklınızı devamlı kurcalayan bir işi, şimdiki işinizi sekteye uğratmadan nasıl kotarabileceğinizi düşünüyorsunuz. İşyerinizde bu konuda birilerine açılmaya da haklı olarak cesaret edemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2020)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Haziran 2020)
Çok savurgan bir yapınız var ve para harcamayı çok seviyorsunuz. Özellikle hafta sonları cebinizi boşaltmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Biraz tutumlu olmayı öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Haziran 2020)
Bugün son zamanların rehavetini üstünüzden atmanız gerekiyor. Bugün şartlar hızla değişebilir, sizi yeni sorumluluklar bekliyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed