Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Hedeflerinize ulaşmak için tüm gücünüzle çalışmalısınız ve hiçbirşey sizi durdurmamalı. İçerisinde yer almak istemediğiniz durum ve konuların içine çekilmek istenebilirsiniz. Değişiklik yapılması gerekiyorsa diğerlerinin istekleri doğrultusunda değil, sizin istekleriniz doğrultusunda olmalı.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Olayları abartma eğilimine girebilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. Gün içinde yaşamınızla ilgili bazı değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Gizli bazı iletişimleriniz ve planlarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Aşk hayatınızda yeni tatlar arayışı içindesiniz. Ancak bu arayışınız size pahalıya mal olabilir dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Paranın zor kazanıldığıyla ilgili bir kalıbınız varsa bu kalıbı değiştirecek bir gelişme yaşanabilir. Ancak eğer size kolay gelen bir değer varsa bu aslında uzun süre gereken emeği sarf etmiş olmanızdan kaynaklanıyordur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Yapmak istediğiniz yenilikler için enerjiniz ve motivasyonlarınız oldukça yüksek. Amirlerinizden bu konuda destek isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ise bu konuya hiç bulaşmak istemiyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Biraz savruk olduğunuzu kabul ediyorsunuz. Parayla ilgili bu tutumunuz aile içinde de tartışılıyor. Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikim sahibi değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Nisan 2019)
Hayalcilik ve iyimserliği birbirine karıştırdığınız hedeflerinizde bazı operasyonlar gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed