Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Geçmiş aşklarınızın yaşamında olan bazı değişimler sizleri anlık depresyona sokabilir. Bazı şeyleri kafanızda bitirmediğiniz sürece bu gibi şeyleri yaşamanız çok olası gözüküyor. Biten şeylerin ardından nokta koymayı başarabilirseniz karşınıza çıkan fırsatları bu anlamda daha güzel değerlendirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ocak 2018)
İkinizi de tanıyanlar gerginliğinizin nedeni olarak birinci dereceden arkadaşınızı sorumlu görüyorlar. Bu değerlendirmeden duyduğunuz hüzün, dostluk duygularınızın henüz sağlıklı olduğunu gösteriyor. Sessiz kalmaya kararlı olduğunuz bir konuda tartışmayı başlatan siz olacaksınız. Kendinizi haklı görmeniz için elinizde yeterince veri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
PARALI ve başarılı günler yakın. Duygusal alanda biraz sakin olmanız gerekiyor. Bir süre yalnızlığı deneyin. Gezin ve sağlıklı yiyeceklere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Sanatçı ruhunuzu etkileyen aşk faktöründe yeni bir ilişkinin başlaması an meselesi. Siz bu rüzgarı arkanıza alarak ilham perinizi de ateşliyorsunuz. Eğlenceye harcadığınız parayla daha iyi şeyler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Duygusal keyiflerin kısıtlanacağı, endişe ile geçecek zamanlar söz konusu. Düşüncelerinizde iyimser olmalı, gereksiz korkulardan uzak kalmalısınız. İşle ilgili hedeflerinizi ilerletmekte zorlanmanıza rağmen çalışma koşulları ve sağlıkla ilgili konularda destekleyici bir atmosfer söz konusu. Geri planda kalarak çok şeyin üstesinden gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ocak 2018)
İş yaşamınızda yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Kısa zamanda bir çok işi bitirebileceksiniz ve ilginç fikirler üretme şansınız olacaktır. Özellikle beklenti düzeyiniz yükselebilir ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Size çekici gelecek bazı yeni yaklaşımlarla karşılaşabilrisiniz ancak bu konuda son derece dikkatli olmalısınız. Bazı aldatıcı bilgiler alabilirsiniz yada sizi yanıltmaya yönelik girişimler olabilir. Hayal gücünüzü olumlu kullanmanız sizi ilginç deneyimlere götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Toplu bir katılıma yatırdığınız paranın riske girmiş olması, ana nedenlerden biri olsa da, maddi sorun yaşama korkunuzun altında birçok neden daha var gibi. Para konularında daha güvenli ilişkiler içine girmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Eski beraberliğiniz, bu kadar pişmanlıkla yad edilmeyi hak etti mi? Sizi beğenen, ilkeli bulan arkadaşlarınız bu davranışınızın bazı sorumluluklardan sıyrılma çabası olduğunu düşünüyor ve bunu size yakıştıramıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed