Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Biraz içine kapanık yapıda olabilirsiniz. Bugün duygularınızı istediğiniz gibi ifade edebilmeniz zordur. Bu yüzden elinizden geldiği kadar yüzeysel kalmaya ve önemli konuları sonraya bırakmaya gayret etmelisiniz. Bunun dışında genel olarak şansınız iyi. Çok ümit verici gelişmeler olmasına rağmen tatmin edici sonuçlar alabilmeniz şimdilik biraz zor olabilir. Tabii bu karşılaştığınız fırsatları denemekten kaçınmanızı gerektirmez. Size fazla birşey yapamamışsınız gibi görünse bile elde ettiklerinizin değerlendirmesini yaptığınız zaman aslında iyi durumda olduğunuzu göreceksiniz. Fazla ısrar etmenize gerek yok.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Çok yorgun bir haftayı geride bırakmak üzeresiniz. Bugünü dinlenmeye ayıracaksınız. Sorunlarınızdan, zihninizi yoran aktivitelerle uğraşmaktan uzak duracaksınız. Sabah saatlerinde ailenizle birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise bir süredir göremediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve hoş bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Sanki aşk yaşamınızda dengeleri bozuyor gibisiniz. Size uyum sağlamaya özen gösteren kişi hakkında yanıldığınızı fark edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Özel hayatınızda fırtınalı bir dönemden geçiyorsunuz. Sevgilinizle tartışmalardan uzak durun. Sorunların üzerine gitmeyin. Dürüst ve açık davranmanız sorunları çözebilir. İşlerinizle ilgili konularda seçicisiniz. Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikiminiz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Güne başlarken finans konuları önceliğiniz olabilir. Ancak ilerleyen saatlerde ortaklar ve bankalarla daha ilgili olacaksınız. Ortaklarınızla yapacağınız sohbetler sayesinde ilişkileriniz güçlenecek. Hatta yeni yatırımlar yönünde karar alınabilir. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bankalara yolunuz düşebilir. Arada ufak harcamalarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ocak 2021)
İş arkadaşlarınızla veya ortaklarınızla uyumun arttığı bir gündesiniz. İş kolunuzla ilgili bazı değişikliklerde hemfikir olmuş durumundasınız. Piyasanın arz talep durumlarını iyi takip etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Hoşlandığınız kişiye bağlanmamaya çalışın. Tek taraflı, platonik duygular yaşamanız muhtemel. Bu kişinin neden bu kadar ilginizi çektiğini kavramaya çalışmalısınız. Küçük bazı iş problemlerinize çare olabilecek öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ocak 2021)
İleriki günler içinde toplu paraya ihtiyaç duyabileceğiniz bir satın alma işiniz olabilir. Daha hesaplı yaşamaya çalışabilir, bugünlerde birikiminizi arttırma uğraşı içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyorGenel anlamdaki boşluğunuzu, aşk hayatınızdaki yalnızlığınız yaratıyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed