Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Bugün, içinde bulunduğunuz sorunları sürekli düşünmek yerine kendinize zaman ayırmalı ve hoşlandığınız şeylerle ilgilenmelisiniz.. Bir süreden beri farkında olmadığınız bir zihinsel yorgunluk içindesiniz ve bugün bir, iki saat farklı konularla ilgilenerek bu yorgunluğunuzdan kurtulabilirsinz. Ancak böyle bir rahatlamadan sonra planladığınız şeyleri elde etmek için harakete geçebilirsiniz. Bütün bu karışıklıklar içinde yine de başarılı olabilirsiniz ancak kontrolü daima elinizde tutmalı ve özellikle sinirlerinize hakim olmalısınız. Duygusal olarak bağımsız davranışlar içinde olmaya eğilimlisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Venüsün 10 Ocakta Oğlaka geri dönmesi ile önemli bir güç elde edeceksiniz. Fikirleriniz ve isteklerinizde tutarlı hatta ısrarcı olacaksınız. Hayatınızdaki bazı tatsızlıkların yerini huzur alacak. Önemli teklifler ve davetler alacaksınız. Arkadaşlarınızla daha çok bir arada olma şansınız yakalayacaksınız. Duygusal bakımdan daha verici olduğunuz bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
AŞK: Birbirinizle artık uyumluolmak için söz verdiniz adeta.Bugün aşk yaşamınızdakigelişmeleri kutlarcasına boleğlence tertip edebilirsiniz. Oaklınıza takılan tüm sorularıncevabını vermeye hazır.İŞ: Sevimli ve cömert olmanız daha fazla dostedinmenize yardımcı oluyor. Bu durumdaişinizdeki kariyer yükselişi moralinizi düzeltecek.SAĞLIK: Olumlu olayları yaşarken heyecan çokdoğal. Sinir sisteminizde gevşeme olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Birlikte çalıştığınız ve sizin için önemli olan kişilerin desteğiyle birçok konuda sağlam bir düzen oturtma şansınız var bu aralar. Hayatınıza asistanlık edecek kadar yakın birileri bulunuyorsa onlarla temasa geçin bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Ay burcunuzda yerini alırken kendinizi keyifli ve dışadönük şartlara bırakıyorsunuz. Sağlamaya çalıştığınız uyum ve işbirliği sayesinde yakın çevrede olup biten konularda destek göreceksiniz. Girişimlerinize hız verecek cesaretiniz olacak. İlişkilerde ve ortaklıklarda yaşanan yenilenmeler, yeni anlaşmalar her açıdan size heyecan getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Bugün her şeye rağmen kendinizi iyi hissedecek ve verimli bir gün geçireceksiniz. İşinizdeki son gelişmeler sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de sevindiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama bugünlerde bunların karşılığını göremeyebilirsiniz. Biraz zamana ihtiyacınız var. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ağustos 2018)
Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Bugünlerde beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz, fakat bunların çoğu size olumlu sonuçlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed