Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda çok sayıda alternatifiniz var. Dolayısıyla, acele hareket etmemeli ve seçeneklerinizi değerlendirmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olacak. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları size biraz ağır geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Kartınız Yargılama... Bugün birtakım meseleleri gurur meselesi yaparak kendinizde ince bir yol çiziyorsunuz. Acele etmez, sabırlı olursanız vereceğiniz karar çok anlamlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Evde hiç olmadığı kadar çok, karşılıklı muhabbete zaman ayırma şansınız var bugün. Sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi, onlara özel zamanınızı ayırarak gösterme fırsatı bulabilirsiniz. Hem dinleyin hem de anlatın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Yorucu uğraşlar ve detaylar gündeminizde daha fazla yer tutacak. Teknik konular ve altınızda çalışan kişilerle yeniden ilgilenmeniz gerekebilir. Kendinizi toparlamalı, günlük düzeninizi aksatmadan ilerlemelisiniz. Zaman alan yeni işleri ise daha iyi organize edebilirsiniz. Tamamlanması gereken onular bittiğinde hafta sonu hayatınıza hareketli ve canlı zamanlar girecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son günlerdeki yoğunluğunuz, bir süre daha devam edecek. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Para konularında hassas olacağınız bir gündesiniz. Harcamalarınızı kısabilir, alacaklarınızı tahsil etmek için harekete geçebilirsiniz. Para konularında şanslı bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Eylül 2019)
Düşüncelerinizi değiştirmeniz çok zor. Oysa başkalarının ne düşündüğünü bilmenize de ihtiyaç var. Bazen siz yanılıyor olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed