Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Bugünlerde, duygularınızı veya sezgilerinizi serbest bırakarak ilginç bir yola girebilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek ve yaratıcılık gerektiren işlerde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu gece Kova burcunun son derecesinde oluşmuş olan yeniay’ın ardından Balık burcuna geçen Güneş ve Ay, hayatımızda öncelik oluşturan konuların ve koşuşturmalarımızın farklı alanlara kayacağı bir aylık sürece girdiğimize işaret ediyor. Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular tamamlanırken, yepyeni alanlarda enerji ve zaman harcamamız gerekecek. Özellikle sabah saatlerinde Satürn’le ters açıda olan Ay’ın konumu biraz gerilime neden olabilir, engellenmiş hissi yaratabilir. Öğle saatlerinde kendimizi iyi hissedebiliriz veya şifa enerjisi taşıyan aktiviteler ya da kişilerle zaman geçirebiliriz. Ancak, aşırı iyimserlik yanıltıcı etkiler de yaratabilir. Dikkat! Neyse ki, Merkür ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim daha sağlıklı düşünmemiz, doğru kararlar almamız ve gerçekçi olmamız için gerekli ortamı oluşturacaktır. Bugünlerde atılabilecek imzalar uzun süreli anlaşmalar yaptığımızın garantisi olabilir. Bugünden itibaren, ülkemiz açısından ise, imajımızı veya otorite konumundaki kişileri yorabilecek bazı gelişmeleri ön plana çıkartabilecek birkaç aylık sürece giriyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Bu sabah kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi hemen halledeceksiniz. Yakın arkadaşlarınızın sizin kadar düşünceli olmaması, her şeyi size sormaları üzerinizde baskı unsuru oluyor. Tatil yapmadan çalışmanız fiziksel yorgunluğunuzu arttırıyor ama ailenize devamlı dert yanmanız da onları çok sıkıyor .
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Bugünlerde özellikle aşk ilişkilerinizde partneriniz aklınızı karıştırıyor. Sürekli değişimleri sizi de zora sokuyor. Ama sizin bunları düşünmeye vaktiniz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2020)
İnsanların eğlendiği ve birlikte olmaktan zevk aldığı bir ortamda biraz gergin olabilirsiniz. Ortama uyum sağlamayacaksanız kendinize eziyet etmenin âlemi yok. Belki de bugün bireysel bir uğraşla daha mutlu olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Zihinsel konularda ve eğitimde daha hareketli ve verimli olabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız. Kendinizi cesur biçimde ortaya koyabilir, aynı zamanda sorumluluk bilinci içinde hareket edebilirsiniz. Komşularla ilgili konular ve kısa yolculuklar dikkat çekici biçimde ilerleyecektir. Yakın çevrede olup biten konulara arşı daha duyarlı davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Eylül 2020)
İş yaşantınızda bazı beklemediğiniz gelişmeler gün içinde moralinizi bozacak. Fakat bu moral bozukluğu fazla uzun sürmeyecek. İş arkadaşlarınızın desteği ve alacağınız bir haber sizi kendinize getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Aşk konusunda inişler ve çıkışlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizle aranızda çıkabilecek tartışmalar kolaylıkla halledilebilecek türden. Panik yapmayın her şey yoluna girecek. İşinizle ilgili çok büyük istekler içine girebilir, sabırsız ve öfkeli bir tutum içinde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bireysel çalışmalar bugün sizin açınızdan çok daha verimli olacaktır. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, beden ve ruh sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerde yaşanan olaylar bugün daha farklı bir boyutta devam edebilir. Parasal konular sorunları gündeminize girerken daha önlemci olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Eylül 2020)
Dikkatinizi bir noktaya yönlendirmekte zorluklar yaşayacaksınız. Herhangi bir karar almaktan ve girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed