Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Açık fikirli olmanız herkesin ihtiyaçlarını karşılayan çözümler bulmanızı ve huzuru yakalamanızı sağlayabilir. Daha hassas ve dikkatli olmanız ileride herhangi bir gecikme veya müdahale olmaksızın ilerlemenizi sağlayabilir. Duygusal açıdan sizi manipüle etmeye çalışan kişiler olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatleri bazılarımız için huzursuz geçmiş olabilir, ama sabah saatlerine doğru daha iyi hissediyoruz. Yine de 15.00’ a kadar, bazı işlerde istediğimiz gibi ilerleyemeyebilir, aksilikler, belirsizlikler veya halsizlik nedeniyle ne yapacağımıza karar veremeyebiliriz. Seyahatler esnasında da olası aksiliklere karşı B planlarına sahip olmak faydalı olacaktır. Akşamın ilerleyen saatlerinden itibaren ise, hızlanıyoruz, aklımız ve bedenimiz daha hızlı çalışıyor. Birkaç gün için, yepyeni planlar, işler, fikirler veya bakış açıları yenilenmemizi sağlıyor. Bazı sıkıntılara rağmen olumlu anlamda şaşırtıcı olaylara açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Bugün bazı verimli görüşmeleriniz olacak. Bunun heyecanını yaşıyorsunuz. Görüşme istediğiniz gibi geçecek. Yapmayı hedeflediğiniz değişikliklere bugün başlayabilirsiniz. Bu değişikliklerle parlak geleceğinize zemin hazırlamış olacaksınız. Bu hafta sonuyla ilgili bugün planlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Her konunun detaylarına takılıyor, adeta detaylarda boğuluyorsunuz. Sizler biraz anı yaşamalısınız zira özellikle de geçmişte takılıp kalıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Ev ve dış dünyadaki dengeleri koruyor olmanız gereken bir gündesiniz. Bir tarafı boşlamak ve bir taraftaki yerinizi abartmak sorun yaratabilir. Bir gönül meselesi hiç tasarlamadığınız bambaşka bir boyuta taşınabilir bugünlerde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Sizi harekete geçiren uzaklarla ilgili projelere yöneliyorsunuz. Kendinizi geliştireceğiniz bir çok konu hayatınıza renk getirebilir. Sizden farklı düşünen kişilerden öğreneceklerinize önem vermeli karşınıza çıkacak fırsatları kullanmalısınız. Edineceğiniz tecrübeleri iş hayatında kullanmak, keyifli yolculuklar yapmak için güzel bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Kuyumu kazıyor, diye düşündüğünüz kişi yavaş, yavaş sonuca yaklaşıyor. Bunun farkındasınız. Kuyuya düşmenizi engelleyemeseniz de, kuyudan hemen çıkabilmenin koşullarını hazırlayabilirsiniz. Bu sizin çok elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Birikiminiz değerlendirmeniz için güzel bir yol önerilecek. Ama bütün iyi birikimciler gibi, fazla cesaretli değilsiniz. Daha önce de olduğu gibi yanaşmayacaksınız gibi görünüyor. Ne olursa olsun denkleştirerek yaşayanlar için çok anlaşılır bir ürkeklik bu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Parasal konularda çok tutumsuzsunuz. Bugün bu konuda kendinizi frenlemeniz gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed