Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Son derece gururlu ve ödün vermeyen bir yapı içindesiniz. Özellikle bireyselliğinizi ön plana çıkartacaksınız. Bunu ortaya koyuş biçiminiz ise duygusal olacaktır. Her olaya duygularınızla katılmak, üstelik bu durumlar için ailenizi de öne sürmek sizi olumsuz yönde etkileyecektir. Unutmayın ki, onları yapmak istemedikleri işler için zorlamamalısınız. Hem verici, hem de alıcı olmalısınız. Zor değil, yanlızca biraz özverinizin olması yeterli olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Bugün keyifsiz bir gün geçirmeniz söz konusu olabilir. Aile yaşantınızla ilgili sorunlar bugün gündeminizi oluşturacak. Sabah saatlerinde alacağınız bazı haberler harekete geçmenize neden olabilir. Gün içinde duygularınızı kontrol etmeye çalışacak ve tutarlı davranacaksınız. Sevdiklerinize karşı davranışlarınızda mesafeli olmayı tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Platonik aşkınızdan ilgi görmeyebilirsiniz. Bu hareketlerinizin yanlış olduğuna önce kendiniz inanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Stresle başlayıp rahatlamaya doğru gidecek bir gün geçirebilirsiniz. Ani hiddet sorunlarınıza çözüm getirmez, tam aksine size sağlık açısından zarar verebilir. Dost bildiğiniz kişinin gerçek yüzü ortaya çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Bugün iş ve inanç konularında çift durumlarla karşılaşabilirsiniz. İşinizle ilgili gelişmeler ve tavsiyeler arasında zıtlıklar olabilir. Birbirini zorlayacak projeleri hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Durum analizi yaparken duygusal davranmayın. İnanç konularında düşünmenizi sağlayacak karşılaşmalar olabilir. Açık fikirli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2021)
İş yaşamınızda çeşitli gerginlikler yaşayabileceğiniz ve sorumluluklarınızın her zamankinden fazla artacağı bir gündesiniz. Yönetme yeteneğinizin artması ve çalışmalarınızdaki yoğunlaşma karamsar bir ruh haline girmenize neden olabilecektir. İşiniz konusunda yeni bir karar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Hiçbir nedenle müsriflik yapmayacağınıza kesin inanıyorsunuz. Bugün bir para alışveriş işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Gününüzü bu kaybın peşinde geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Sağlığınızla daha fazla ilgilenmelisiniz. Bu arada iş ortamında da oluşan değişikliklere de dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed