Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Son zamanlarda işiniz ve çalışma hayatınızda yaşadığınız bazı problemler yerini artık huzura bırakıyor olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Bugün işlerinizin yoğunluğu sizi yine gerilime sokabilir. Kendinizi her açıdan baskı altında hissediyorsunuz. Bu ruh hali içinde istemeden birisini gücendirebilirsiniz. Önemli olan özür dilemeyi bilmektir. İstemenize rağmen ailenize pek vakit ayıramıyorsunuz. Bir sitem alabilir, ya da imalı bir söz işitebilirsiniz. Sizi kızdırmaya çalışan kişi bugün de faaliyette.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Venüs size romantizm aşılıyor ve karşı cinsi yörüngenize çekiyorsunuz. Bundan çok fazla hoşnutsunuz. Şaşırtıcı haberler duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Ne istediğini tam bilemeyen ve sürekli plan değiştiren insanlarla yolunuz kesişebilir. Asıl eğlence de bundan sonra başlayacak. İkinci safhasını bilmediğiniz bir bilgisayar oyununun heyecanını barındıran gün sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2017)
İlişkilerin ve ortaklıkların getirdiği maddi sorumluluklar dikkat çekiyor. Özellikle finansal bir konuda anlaşma yapmakta önemli riskler olabilir. Zira başkalarının alacağı riskler sizin kaynaklarınızı zorlayacaktır. Ortaklaşa işlerin getirdiği paylaşımlar üzerinden de bazı sorunlar yaşamaktasınız. Desteklerin kısıtlı olacağı bu dönem eldekilerin dikkatli kullanılması gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Kasım 2017)
İş bakımından durgun bir gün geçireceksiniz. Öncelikle ne iş yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Sürekli zaman zaman aldığınız iş teliflerine karşı biraz daha ılımlı bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2017)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Yakın bir gelecekte sorumluluklarınızın bir kısmından kurtulma olasılığınız var. Bütçenize eklenen yeni zorunlu harcamalar sizi korkutuyor. Kemerlerinizi sıkmanın gerekliliğini fark etmek canınızı sıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Kasım 2017)
Hiç sırası değil deyip reddedeceğiniz bir davetin sonrasında biraz saçınızı başınızı yolacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144561 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed