Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2020)
Bugün size çok gerekecek olan birşeylere sahip olmanız olasıdır. Şansınızın son derece iyiye yönelidiği bir dönemdesiniz. Elinize para geçebilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz Sevdiğiniz kimselerle birlikte bir iş de yapabilirsiniz. Siz bir erkekseniz Bugün yaklaşım ya da teklifleriniz kadınlar tarafından hemen kabul edilebilir. Önemli ve yeni arkadaşlıklar kurabilir, yeni aşk ilişkileri geliştirebilirsiniz. Siz bir kadınsanız, değişik ruhsal durumlar ve itilimler içinde olabilirsiniz. Dağınıksınız ve çevrenizde güven uyandırabilmeniz zordur. Çevrenize olan muamelelerinizde saygısızca davranma meylindesiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, Hayattaki amaç ve hedeflerinizi değiştirebilir, yenilerini de bütün gücünüzle izleyebiliirsiniz. Mümkün olduğunca egoistlikten kaçınmaya çalışmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Kasım 2020)
Bugünlerde nedenini bilemediğiniz bir doyumsuzluk içindesiniz. Sınırlandığınızı hissettiğiniz konularda daha cesaretli ve girişimci olmanız gerekiyor.Son derece hareketli ve sorunsuz bir yaşamın içinde kendinize gereksiz problemler çıkartmamalısınız. Zaman zaman yaşamınızda radikal değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2020)
Hayal dünyasında yaşıyorsunuz. İşlerinizi aksattığınız bu günlerde zorlu koşullar sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2020)
Çok güvendiğiniz insanlar bile sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için tedbiri elden bırakmadan büyük projelerinizi gerçekleştirmek için daima yedek kadroyu yakınınızda tutun. Aşk hayatınız iyice renkleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2020)
Amaçlarınızı ve iş hayatınızı ele almanız gereken bu süreç önem taşıyor. Artan sorumlulukları yeterince önemsemeli. Zira işte uzun vadeli yatırımlar yapmanız gereken zamanlardan geçiyorsunuz. Yaratıcı yanlarınızla dikkat çekmeniz, üzerinizde baskı kuran iş koşulları sizi yıldırmamalı. Bazı engellerin işe ait temalarda sizi harekete geçirici olumlu etkileri olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Kasım 2020)
Gününüz yine önünüze yığılmış işler, yine küçük sürtüşmelerle geçecek. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız bu monotonluktan kaynaklanıyor. Daha hareketli bir iş hayatı istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2020)
İlişkinizde kızgınlık yaratan açmazlarınızın sevgilinizi daha çekici biri yaptığını inkar etmeyin. Arada bir sergilediği aşırı çıkışlarını kişilik özelliği olarak kabullenmek durumunda kalacaksınız. Fırsatları iyi değerlendirebilirseniz, uzun zamandır istediğiniz bir projenizi hayata geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Kasım 2020)
Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek. Kazancınız bir birikim sağlamanıza yetmiyor. Günübirlik yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Kasım 2020)
Bugün yakın çevrenize bağlı olarak yaşayabileceğiniz sorunlarda hoşgörülü davranmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed