Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Arkadaş çevreniz ve sosyal yaşamınızda beklenmedik bazı davranış şekilleri düşüncelerinizde bir değişiklik yaratabilir. Nitekim bugün en yakın arkadaşınız sandığınız kişiyle ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün özellikle maddi beklentiler içinde olmak size hayal kırıklığı yaşatabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Hemen bugün bir toparlanma kararı alın. Biraz dağınık gidiyorsunuz. Bunalımınız fazla uzadı gibi. Biraz daha gerçekçi, objektif bakabilirseniz, hayata karşı duyduğunuz genel bezginliğin pek elle tutulur bir yanı olmadığını göreceksiniz. Siz bunu göremeyecek biri değilsiniz oysa. Sizde bir türlü duşa giremeyen girdikten sonra da oh çeken insanların cesaretsizliği var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
AŞK: Bugünlerde partnerinizlesevgi ve nefreti aynı andayaşayabilirsiniz. Güçlü duyguseline kapılarak adımlarınızıhatalı atıyorsunuz. Sevginizi butür düşüncelerle yok etmeyecekkadar akıllı olmalısınız.PARA: Her ne olursa olsun sizleri hiç kimseişinizden alıkoyamaz. Çok çalışkan ve üretkenoluşunuz başkalarına da fayda sağlıyor.SAĞLIK: İçinizden sürekli ağlamak geliyor veendişe duygularınız gün içinde kabarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Sözlerinizin yanlış anlaşılması, istemediğiniz noktaya taşınması gibi bir risk var bugün. Kişileri hedef alan, suçlayan bir yaklaşıma izin vermeyin. Hesapsız sözler dönüp sizi vurabilir. Lafın nereye ve kime varacağına dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Aile içi ilişkilerin size taşıdığı yükler var. Uzun zamandır sizi bağlayan geçmişe yönelik duygularda artış yaşanırken, biraz kendi içinize dönebilirsiniz. Ailenizle yaşadığınız köklü değişimin bir bakıma önemli başlangıçlara yol açacaktır. Bir yandan da iş hayatı ve para kaynaklarınızı disipline etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yeni yatırımlar yolda olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Stresli günler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik iş yoğunluğu, sık kent dışı yolculuklar gerektirebilir. Dayanışma içinde olduğunuz insanlar, size değişik önerilerle gelebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Bir ikiye bölünmüşlük içindesiniz. Bu yüzden masraflarınız biraz daha artmış görünüyor. Aile içinde birilerini, bir satış işi için ikna etme çabalarına gereceksiniz. Fakat bu, kısa zamanda çözümlenecek bir işe benzemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
İçinizden geldiği gibi davranmak arzusundasınız. Sezgilerinizin oldukça güçlü olacağı bir gündesiniz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed