Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Sosyal çevrenin de yardımları ile bekâr olan terazilerin kalpleri birden daha hızlı atabilir. Çünkü İlk görüşte aşk yaşamanız mümkün. Geleceğe yönelik hayal kırklığı yaşatacağını düşündüğünüz ilişkilerden de uzak durmanızda fayda var. Aklınızla kalbiniz arasında seçim yapacaksanız acele etmeden iç sesinizi dinleyerek hareket edin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Cesaretli bir değişme eğilimi sizi çok yenileyebilir. Yakın çevrenizin sizin disiplinliliğiniz ve tertipliliğinizi bir olumsuzlukmuş gibi dile getirmeleri, daha çok bu özelliklerinizi abarttığınız durumlarda oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Kartınız Hata... Arkadaşlarınıza karşı yaptığınız hatalardan pişmanlık duyabilirsiniz. Kendinizi daha doğru ifade etmeye çalışın ve herkese eşit dost olamazsınız, seçim yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Çok güvendiğiniz insanlar bile sizi yarı yolda bırakabilir. Onun için tedbiri elden bırakmadan projelerinizi gerçekleştirmek için daima yedek kadroyu yakınınızda tutun. Aşk hayatında renkli günler başlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Harcamalarınızı kontrol altına almak, ekstra giderleri ertelemek gerekecek. Bütçenizi daha sağlam hale getirmek adına kazandıklarınızı biriktirmeye çalışın. Becerilerin daha verimli kullanılması gereken bu dönem kaynak arayışınız hızlanıyor. Gün ortasından sonra yakın çevrede sizi ilgilendiren konuşmalar, kardeşlerle ilgili uğraşlar olabilir. Yolculuk planları yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Önemli bir konudaki fikirlerinizi anlatmak için fırsat kolluyorsunuz. İş yerinizdeki yeni düzenleme ön hazırlıklarıyla ilgili geç bilgilendirilmeniz sizi çok rahatsız ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Oluşmuş ve süregelen olumsuzluklardan sonra tersliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız. Meslek yaşantınızda kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz ama eğer kendinizi başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sağlam tutun yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2018)
İş yaşantınızda yapmayı düşündüğünüz bazı ataklar sizi erken umutlandırıyor. Artık maddi sıkıntı çekmeyeceğiniz yolundaki inancınız, sandığınız kadar yeni düşüncelerinize bağlı değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Eski bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Hayatınızı ilgilendiren bazı konularda kaygılar duyabilir yersiz endişelere kapılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed