Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Bir çok haber ya da mektup alabilir, çok sayıda kısa yolculuk yapabilirsiniz. Sizi sıkan ve önem verdiğiniz bir konuyu şu veya bu şekilde ortadan kaldırıp, yeni ve taze başlangıçlar yapmanız olasıdır. Evinizde kalabalık bir ortam olabilir ve bu da size sıkıntı verebilir. Ailenizden birisiyle ağız münakaşasına girbilirsiniz. Bu ay para konularınız kararsızdır. Ani iniş çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Dostlarınız arasındaki bir kadından önemli bir sıkıntı görmeniz olasıdır. Onun bazı sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Bugün son derece uyumlu hareket edip, enerjinizi doğru yönde kullanabilirsiniz. Yakınlarınızla olan ilişkilerinizde başarılı olabilirsiniz. Kendinizden hoşnut ve romantik bir dönemde sayılırsınız. His hayatınızda sizi etkileyecek olumlu gelişmeler olabilir. Bugün işlerinizi kolaylıklı halledebilirsiniz. Bugün oldukça konuşkan ve girişimci olabilirsiniz. Zihinsel faaliyet gerektiren konularda ise hayal gücü ve yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Kartınız Pişmanlık... Bugün bazı olumsuzluklar yaşasanız da partnerinize karşı her şeye rağmen sadık bireysiniz. Bu konumda dikkati üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Maddi açıdan karşınıza çıkan fırsatlara karşı aşırı temkinli ya da isteksiz davranırsanız kaçan trenin ardından seyretmekle yetinebilirsiniz. Bu günlerde kaçırılmayacak para kısmetleri gözünüzün önünde olacak. Görün yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Çok belirleyici olmayan bazı desteklerle düşüş gösteren iş hacminizi, yine belli seviyelere getireceksiniz. Çabalarınız kadar, büyük iyimserliğinizle de başarı elde ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Denkleştirerek yaşamayı çok iyi beceriyorsunuz. Parasızlık çektiğiniz söylenemez. Bazı gündelik sıkıntılarınız oluyorsa da, bunları hissettirmemeyi başarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2021)
Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed