Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Eylül 2020)
Bugün sizde düşünsel ve davranışsal değişimler gözlenecek, dağınıklık, yüzeysellik güvenilmezlik ve saygısız davranışlar oluşabilir. Hatta size bugün yalancı ve inkarcı diyebilirler. Borsa veya spekülasyonla uğraşmak isterseniz bundan vazgeçin çünkü başarı ve kazanç oranınız düşük olacaktır. Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Eylül 2020)
Bugün bazı konularda aşırı hassas olabilirsiniz. Özellikle aile yakınlarınızın davranışları konusunda çok hassas davranabilirsiniz. Bugün kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde bazı kimseler tarafından sevilmiyorsunuz. Siz de bunun farkındasınız. Bugün bu kimseler ile muhatap olmak zorunda kalabilirsiniz. Onlardan uzak durmaya çalışacak ama duramayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Eylül 2020)
PARALI ve başarılı günler yakın. Duygusal alanda biraz sakin olmanız gerekiyor. Bir süre yalnızlığı deneyin. Gezin ve sağlıklı yiyeceklere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Eylül 2020)
Özgürlüğü ele alıp içinizden geldiği gibi hareket edebilirsiniz bugün. Kendinizi her zamankinden daha mutlu ve yaratıcı hissetmek için planlar yapın. Deneyimlerinizi aktarmak için de iletişim kanallarını kullananın. Nasıl mutlu olabildiğinizi anlatın ki diğerleri de bundan feyz alsın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Eylül 2020)
Hareketli ve enerjiksiniz. Duygusal ve düşünsel açıdan daha rahat ve güçlü olacağınız bir süreç içine giriyorsunuz. Bu sayede özellikle ticari alanlarda zekanızı gösterebilme imkanı yakalayacaksınız. İşe dair fırsatları değerlendirmeye bakın. Eğitimle ilgili uğraşlarınızda olumlu gelişmeler gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Eylül 2020)
Aklınızı devamlı kurcalayan bir işi, şimdiki işinizi sekteye uğratmadan nasıl kotarabileceğinizi düşünüyorsunuz. İşyerinizde bu konuda birilerine açılmaya da haklı olarak cesaret edemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Eylül 2020)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Eylül 2020)
Cömertliğinizle kazandığınız dostluklar yanıltıcı olabilir. Paranızın kıymetini bilmenizle ilgili uyarıları dikkate almalısınız. Para ilişkileriniz genellikle sizin zararınıza oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Eylül 2020)
Dost öğütlerinin çok yararlı olacağı günler yaşıyorsunuz. Bazı hataları yaşayarak kavramaya azimli görünüşünüz, çok ciddi dostlar kaybetmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed