Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugün maddi anlamda sizi rahatlatacak kaynaklarla karşılaşabilirsiniz. Elinize gelen bu fırsatı mantık çerçevesinde değerlendirip geleceğe yönelik atmak istediğiniz adımların planlamasını yapabilirsiniz. Mali ve hukuki konularda karar verirken konunun ehli olan kişilerle görüşme yapmalı ve araştırmanızı sağlam adımlar atarak yürütmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugünlerde uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Çok istekli gitmeyeceksiniz ama kazançlı döneceksiniz. Arkadaş ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanabilir. Bununla ilgili yakında haberler alacaksınız. Bugün elinize bazı önemli evraklar geçebilir, zaten uzun bir süredir bunların elinize ulaşmasını bekliyordunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Kartınız İmparator... Yönetmeyi sevdiğinizi herkes biliyor ancak sizden bilgili insanların önünde saygıyla eğilmeyi de biliyorsunuz. Dinleme ağırlıklı bir gün sizin için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Sessizliğin size yarar sağlamayacağı bir gündesiniz. Gücünüzü ele almalı ve cesurca olayların üzerine gitmelisiniz. Özellikle ailevi konularda sanki sessiz ve derinden hareket edip dediğinizi yaptırıyorsunuz ama ne gerek var. Açıkça ifade edin. kavga etmek zorunda değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
İşe ait hedeflerinizi daha fazla ciddiye aldığınız bir dönem. Kendinizi işiniz üzerinden ortaya koymak, görev bilincinizi geliştirmek adına çok şey yapacaksınız. Ancak ev ve iş arasında bazı bocalamalar iş ilişkileriniz açısından sorun yaratabilir. Özellikle bugün baskı altında kalacağınız şartları zorlamayın. Planlı ilerlemeniz gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mart 2018)
İş yaşamınızdaki başarılarınız, beraberinde stres ve yorgunluk da getiriyor.Bu günler kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mart 2018)
Şans oyunlarından umduğunuzu bulamıyorsunuz. Büyük harcamalarınız var. Bunların bu zamanda çok gerekli olmadığı gibi eleştirilerden rahatsızlık duyuyorsunuz. Bugün diğerleri arasında unutup gittiğiniz bir ödeme kapınızı çalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mart 2018)
Hesapta olmayan gelişmeler günlük yaşamınızı aniden değiştirebilir. Bugün, duygusal hareket etmemekte fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed