Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2021)
Çevrenizdekilerle olan uyumunuzu korumanız, olumlu ortak girişimlerde bulunmanızı sağlar. Küçük sorunların tartışma ortamı yaratmasına izin vermezseniz, çalışmalarınızı iyi bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Bu arada maddi konulardaki yargılarınız önemlidir, bunun zararlarını görmek istemiyorsanız, çoğunluğun kararına uymalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mart 2021)
Sizi çok ilgi çekici bulan birine, bazı önsezilerinizle yakınlık duyamıyorsunuz. Sezgileriniz, sizi bu ilişkiyi sınırlı tutmaya yönlendirecek. Yakın bir zamanda kısa bir yolculuğunuz var. Sizi bu yolculuğun nedeninden çok, gideceğiniz yer ilgilendiriyor. Ama gitmeniz halinde, daha çok nedenine bağlı olarak aynı yolculuğu bir kaç kez daha yapmanız gerektiğini anlayacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2021)
Kartınız Felaket... Eğlenceli ruhunuzla girdiğiniz her yeri aydınlatan, çekiciliği olan birisiniz. Ancak sevgilinizle sıkıntılar yaşayarak kendinizi hapis etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2021)
Seyahatler, akademik çalışmalar, din ve inanç konulu aktiviteler, eğitim amaçlı planlar açısından gayet verimli bir gün. Hem yeni arkadaşlar edinme hem de mevcut arkadaşlarınızla yakınlaşma ve iş birliği yapma şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2021)
İş hayatınızı içine alan yeni gelişmeler var. Kendinize farklı hedefler belirlediğiniz şu günlerde dikkatli ilerleyin. Ast üst ilişkilerinin getirdiği baskılar karşısında akılcı olmak gerek. Yine bu günlerde ailenizle olan ilişkilerde yoğun bir değişim süreci. Psikolojik dünyanızı etkileyen konular, tamamlanması gereken sorumluluklar altında iken kendinize özen göstermeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mart 2021)
Çabalarınız kadar, büyük iyimserliğinizle de başarı elde ediyorsunuz. Çok belirleyici olmayan bazı desteklerle, düşüş gösteren iş hacminizi, yine belli seviyelere getireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2021)
Sevgilinizle ilişkinizi farklı boyutlara taşımak için büyük bir istek duyuyorsunuz. Konu ile ilgili şartları zorlamak kendinizi baskı altına sokmanıza neden olabilir. Olaylara iyimser yaklaşmayı başarabilirsiniz sizin için daha iyi sonuçlar ortaya çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mart 2021)
Bugün elinize yüklü miktarda para geçecek. Bu parayı borçlarınızı kapamak için kullanacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mart 2021)
İş hayatınızı ve özel hayatınızı dengelemeyi öğrenmelisiniz. Her gün farklı bir kimlikle dolaşmanız yüzünden sevdiğiniz insanlar sizle ilişkilerinde dikkatli oluyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed