Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Bazı şeylerin oturduğunuz yerden size gelmesi imkansız. Dolayısıyla, harekete geçmeli ve planlar yapmalısınız. Zekanız ve sempatikliğinizle ilerlemeniz zor olmayacaktır. İletişim ağınızı veya teknolojik iletişim araçlarını faal şekilde kullanarak daha olumlu iş birlikleri ya da ilişkiler kurmanızı, olumlu etki bırakmanızı sağlayacak adımlar atabilir, özgüveninizi arttırabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Duygusal ve şefkatli olacağımız bir gündeyiz. Birbirimize karşı duyarlıyız veya duyarlı olmamızı gerektirecek olaylar yaşanabilir. Jestler ve yardımlar söz konusu olabilir ya da başkalarının mutluluğu için bir şeyler yapmak isteyebiliriz. Şartlar veya koşullar değişiyor. Yüksek hayalgücümüzle kendimizi bile şaşırtabiliriz. Yaratıcılığımızın boşa gitmemesi gerek, yerimizde oturmayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Sevdiklerinizle aranızın gerginleşebileceği ve onlarla ilgili yanılgılar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İç dünyanızda nedenini bilemediğiniz bir coşku hissedebilir, beklenmedik duygusal çıkışlar gösterebilirsiniz. Duygusal açıdan zorlanacağınız bir gün. Geçmişe ait konuları hatırladığınızda huzursuz ve kötümser olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
AŞK: Siz her zaman her şeyin engüzeline layık olduğunuzu zatenbiliyorsunuz. Ancak bugündurgunluğunuz belirgin.Partnerinize güvenmekte sıkıntıçekiyorsunuz. Bu sıkıntınızı onaçok fazla belli etmemelisiniz.PARA: İşinize konsantrasyonunuz tartışılamazderecede iyi. İstediğinizi yakında alacaksınız. Ancakciddiyetinizi korumakta problem çekebilirsiniz.SAĞLIK: Zihinsel sorunları kendiniz yaratıyorsunuz.Karar vermek için yardım beklemenize gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Güç işlerle uğraşmak gerekebilir bugün. Emin olun o gücü kendinizde bulacaksınız. Kararlı olmanızı gerektirecek işler var ve normalde el atmaya üşeniyorsanız bugün uygun olabilir. İş arkadaşlarınızla dayanışma yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Çabuk kararlar aldığınız süreç sayesinde ilerliyorsunuz. Gerek iş gerek özel hayatınızda yaşanan sorunlar aşılabilir görünüyor. Kariyerinizle ilgili yaşanan değişiklikler size yorucu koşullar getirebilir. Ancak üzerinizde hissedeceğiniz duygusal baskılar yıpratıcı olacaktır. Kişisel disiplininizi kaybetmemelisiniz. Yurt dışı bağlantılı konularınız size keyif verecek düzeyde gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Stresli günler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik iş yoğunluğu, sık kent dışı yolculuklar gerektirebilir. Dayanışma içinde olduğunuz insanlar, size değişik önerilerle gelebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Maddi konularda alacağınız kararlarda son derece dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Bazı ortak kazançlar elde edebilirsiniz ancak küçük ayrıntıları gözünüzden kaçırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mayıs 2019)
Bazen aldığınız belirtiler sizi uyarmaya yetmeyebiliyor. Şu günlerde henüz sizi tedirgin etmeyen küçük bir olumsuzluk, beklenmedik gelişmelerle büyümüş olarak karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed