Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Duygusal anlamda enerjinizin yüksek olacağı bugünde ilişkileriniz fazlasıyla önem kazanmakta. Karşı taraftan beklentilerinizin artması sizi talepkar hale getirebilir. Bu anlamda hiç görüşmediğiniz ve konuşmadığınız kişilerden yardım istemek zorunda kalabilir kendinizi biraz baskı altındaymış gibi hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde bazı dinamikleri dengede tutmaya her zamankinden daha çok ihtiyacınız olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Bugünlerde akıllı, neşeli ve baştan çıkarıcısınız. Yeni bir başlangıç için hayatınızda her şey hazır. Canınızı sıkan, bir türlü hayatınızdan çıkaramadığınız insanlara resti çekmek için çok uygun bir zaman. Bunlar, eski sevgiliniz, eski arkadaşınız hatta ailenizden biri olabilir. Radikal kararlardan çekinmemeniz gereken bir dönemde olduğunuzu unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Kartınız Sessizlik... Davranışlarınızla çevrenizdeki insanları şaşırtabilirsiniz. Alışılmışın dışına çıkıyor konuşmanız gereken yerde sessiz kalmayı tercih ediyorsunuz. İfade eksikliği oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
İş fırsatlarına açık olacağınız bir gün. Ancak bu bolluk sizin gözünüzü karartmasın. Standart saygılı tavrınızdan taviz vermeyin. Hem patron konumundaki hem de iş ilişkisinde olduğunuz kişilere karşı ölçüyü asla kaçırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Artan sorumluluklar nedeni ile hareketli bir hafta başlıyor. Gerek iş gerekse ailevi konular arasında bazı mücadeleler öne çıkabilir. Planlarınız ilerletmek için daha fazla çaba göstermelisiniz. Ancak aileyi ilgilendiren konularda sizi hassas kılan duygusal sıkıntılar olacaktır. Başarıya odaklanmalı, yaratıcı yanlarınınız öne çıkarabilme şansını kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ocak 2018)
İş bağlantısı kurduğunuz biri gitgide sizde güvensizlik yaratıyor. Bağlantıyı koparma imkanını araştırıyorsunuz. Bu konuda iş sahibi eski bir dostunuz aracı olup sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
İlişkiniz hakkında rahatlamanızı sağlayacak gelişmeler gündemde. Sevdiğinizle aranızdaki ilişki yeni bir boyut kazanmaya başlayabilir. Bugün iş yerinizdeki bazı kimselerin sinir bozucu tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendi gayretinizle inisiyatifi ele alacağınız bir işte önemli bir başarı kazanmanız olasıdır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Ortalamanın altına düşmeyen geliriniz, daha çoğuna ulaşma çabalarınızın önünde bir engel gibi durmuyor. Gelecekten çok umutlu oluşunuz, sağlam nedenlere dayalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ocak 2018)
İşinizle ilgili sizin için çok önemli, ama aynı zamanda da sevimsiz biriyle bir görüşmeniz olacak. Bu görüşmeye bilenmiş olarak gideceksiniz. Duygusal bir tavır size çok şey kaybettirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed