Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Yanlış anlaşılmalarla geldiğiniz süreci ve emeklerinizi heba etmeyin. Bunun üzerine rahatsızlık yaşadığınız sorunları paylaşmalı ve olayları çözümleme yoluna gitmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Ayrıntı diyerek kenara attığınız birçok şeyi, sonradan ele almanız gerekecek. Bugün bunun çok çarpıcı bir örneğini yaşayabilirsiniz. Sürekli umutlu bir halde oluşunuz, çok enerjik biri olduğunuz izlenimi veriyor. Bunun bir kısmının oyun olduğunu sadece siz biliyorsunuz. Karamsarlık arada bir sizin de hakkınız olabilir. İçe kapanık yanlarınızı gizlemeniz gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Grup çalışmalarınız başarılı. Aynı zamanda yapıcısınız. Sorunlarınızı işinizle birlikte unutabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Her olayın arkasında bir yorum aramanız, konulara farklı bir düşünce tarzıyla yaklaşmanızdan ileri geliyor. Planlarınıza kimseyi karıştırmak istemiyorsunuz. Başarılı olmak için gerekli şartları kendiniz belirlemelisiniz. Duygusal hayatınızda karar mekanizması artık kendiniz olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Yeni hedefler içinde olacağınız koşullar netleşmekte. Daha bilinçli olmasanız da ne istediğiniz konusunda kafanızda yeni düşünceler var. Gelecekle ilgili planlar kararlı bir duruş gerektirecek. Ortaklaşa çalışmalarda yeni bir konu ve getireceği ürün sizi oldukça tatmin edecektir. Yeni arkadaşlıklar, sosyal ortamlar güne farklı bir heyecan getirmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Bugün işyerinizde çalıştığınız konunun üzerinde yoğunlaşacaksınız. İşinizde bağımsız olmayı seviyor, kendi başınıza iş yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Genellikle iş ile ilgili konularda özgürlük istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Yakın çevrenizden biri, kim olduğunuz ve nasıl biri olduğunuz hakkında bilgi toplamaya çalışıyor. Eğer ona tatlı şeyler söyleyemiyorsanız, hiçbir şey söylememek sizin için daha iyi olacak. İşyerinizde arkadaşlarınızdan biri başınızı belaya sokmaya çalışabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Giderlerinizi belli bir sınırda tutma niyetleriniz, daha tartışılmaz kararları gerektiriyor. Maddi konulara ağırlığınızı koyma isteğinize aile içindeki karşı çıkışlar, kalıcı bir soruna dönüşmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Sezgisel yetenekleriniz artıyor ve sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki insanları yönetmek konusunda ısrarcı olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed