Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Asıl amacınızın huzur ve kişisel refah olduğunu unutmayın. Bazı konularda ısrarcı olabilir veya ısrarlardan bunalabilirsiniz. En fazla verimli olacağınız ve geri dönüş alacağınız yoldan ilerlemelisiniz. Her olumsuzluk bir pozitivitenin doğuşunu da sağlar. Değişime olumlu yaklaşmalı ve fırsata çevirmelisiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Hayal alemine dalmak sizi gerçeklerden uzaklaştırıp zarar görmenize neden olabilir. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendinizi yıpratabilirsiniz. Dengeli ve kararlı davranmaya gayret ederek terslikleri önleyebilirsiniz. En iyisi bugün basit ilişkilerinizden uzak durmak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
AŞK: Duygularınız yoğun.Kalbinizin sesi size çoğuzaman doğru yolugösteriyor. Ancakmantığınızı da dinleyin.PARA: Kendinizi çokyorgun hissettiğiniz veçalışmak istemediğiniz aşikar. Ancak birşekilde üstlerinizden izin isteyin.SAĞLIK: Enerjinizden ödünvermiyorsunuz. Pozitifliğiniz sadecekendinize değil çevrenize de faydalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Karşılaştığınız sorunlara değişik bakış açıları getirebilecek, tecrübeli ve bu tecrübesini yansıtan insanlardan görüş almak, danışmanlık istemek ve yeni bir şeyler öğrenip, bilgi dağarcığınızı geliştirmek için elverişli bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Sağlam bilgilerle hareket etmelisiniz. Sağdan soldan aldığınız duyumlar esasında size de yeterli gelmiyor. İkili bir ilişki içersinde alacağınız yeni kararlar çok önem taşıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
Herkese tasarruf tavsiye ediyorsunuz ama kendinizi denetlemiyorsunuz. Harcama planları yapın ve buna mutlaka uyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mayıs 2019)
İletişimlerinizde başarılı olacağınız bir gündesiniz ve karşınıza çıkacak fırsatları olumlu olarak değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed