Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Huzuru ve dinginliği her ne kadar arasanız da içsel anlamda bu durumu oluşturamıyor olmak partnerinize karşı öfkeli çıkışlara sebebiyet verebilir. Kendinizi bu yönde frenlemeli, içsel huzursuzluğa neden olan sebepleri bulmalı, önce iyileştirmeye buradan başlamalısınız. Biliyorsunuz elmaya giren kurt eğer fark edilmezse meyveyi içten içe çürütür. Ama en başta fark edilirse baştan önlemi alınır ve iyileştirme yoluna gidilir. Dışsal huzuru yakalamak için önce kaleyi içeriden fethetmek gerek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Eğitim ve iletişim konularında son derece aktif geçebilecek bir gün. Kısa yolculuklara çıkarak kendinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz. Önemli konularda dostlarınızın desteğini alabilir ve sırlarınızı paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Kartınız Araç... Dönüşümlü olarak kullandığınız bir eşyaya zarar vermeniz mümkün. Özellikle de işvereninizden duyacağınız sözler canınızı sıkabilir ancak hırslanmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Geçmişteki kayıplarınızı düşünmeden önünüze yeni hedefler koyup azimle çalışın. İş hayatınızda daha uyuşmacı olmaya gayret edin. Bu konuda sevdiğiniz kişinin her zaman yanınızda olduğunu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Bugün iş arkadaşlarınız ve iş programınız konularında bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Çalışma hızınızı başkalarından kolayca etkilenebilir. Bu durum kendi programınızın gerisinde kalmanıza bile sebep olabilir. Ancak çalışma ortamınızın huzuru sizin için daha önemli olabilir. Başkalarına yardım etmeniz sizi bir hayli uğraştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Bugün iş yerinizde gergin olacaksınız ve gereksiz yere iş arkadaşlarınızla tartışabilir, istemeden de olsa onların kalbini kırabilirsiniz. Duygusal anlamda zayıf bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Onu kovalamak gibi bir derdiniz yok. Bir yerlerde karşınıza çıkması yeterli. O da sizi sıkıntılara sokmaya niyetli değil hiç. Bugünlerde cömertliğiniz had safhada. Bu kadarı kesenize fazla gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Dost öğütlerinin çok yararlı olacağı günler yaşıyorsunuz. Bazı hataları yaşayarak kavramaya azimli görünüşünüz, çok ciddi dostlar kaybetmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed