Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2019)
Olayların çok daha fazla ciddi bir boyut kazanmasını istemiyorsanız önemsiz gibi görünen ayrıntıları iyi değerlendirmelisiniz. Bugün ayrıca sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve yorucu bir gün olabilir. Özellikle duygusal ilişkileriniz sizi tatmin etmez durumda olabilir. Herne kadar büyük bir kavga ya da ayrılık ihtimali yoksa da birlikte olduğunuz kişinin bazı davranışları size itici gelebilir, bazı kısıtlamalar olması muhtemeldir. Siz bir erkek teraziyseniz bugün karşıcins ilişkilerinizi çok dikkatli yürütmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Haziran 2019)
Bir dostunuzun epey masraf yaparak döşediği evin baştan savma elden geçirilmiş olduğunu gördünüz. Bu şimdilerde temel sorununuz gibi görünüyor. Ama ahbabınıza çok yardım sağlamış oldunuz. Hafta içi yaptığınız uzun yolculuk, bir daha gözü kara gezginlerle yola çıkmama kararı aldırdı size. Üstelik yine kent fobisiyle döndünüz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2019)
Bugün hata yapmaya oldukça açık bir gündesiniz. Aşk konusunda itiraf edemediğiniz gizlilikleri içinizde saklıyorsunuz. Partnerinizin güven duyguları sarsılmaya başladı. İhtiyacınız olmasına rağmen yardımı reddediyorsunuz. Artık inatçı tavrınızı bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2019)
Birikimlerinizin mum gibi erimemesi için alternatif yatırım araçlarına yönelerek profesyonel bir danışmanla birlikte çalışmalısınız. Yeni iş bağlantıları kurmak için yapacağınız seyahatler size başarı getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2019)
Sizi harekete geçiren etkilerle ortak beklentilerinize yöneliyorsunuz. Yeni anlaşmalar, önerilerin ne şekilde ilerletileceği konusunda ikileme düşebilirsiniz. Bu dönemde parasal konularda ise daha kararlı ve paylaşıma açık bir dönemdesiniz. Aileden gelen desteklerle yeni yatırım projeleri üretilebilir. İş hayatında toplumun ihtiyaçlarına yönelik hedefleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Haziran 2019)
Kendinizi yorgun ve bitkin hissetseniz de elinizdeki işleri bitirmek durumundasınız. Biraz daha dişinizi sıkarsanız işini hale yola koyulacak sizde rahat bir nefes alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2019)
Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Haziran 2019)
Parasal bakımdan aile desteğiniz devam edecek. Ailenizden aldığınız destek size özellikle partneriniz karşısında güç verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Haziran 2019)
Bu günlerde çok uykusuzluk çekiyorsunuz. Son zamanlardaki bitkinliğinizin ve diğer şikayetlerinizin nedeni bu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed