Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Şimdiye kadar fırsat gibi görünen bir konuda ödenmesi gereken bedeller olabilir. Olumsuzluklar ya da engeller sizi durdurmamalı. İlerlemeye odaklanmalı ve uzun zamandır üzerinde yoğunlaşmak istediğiniz konularda önünüzde açılacak olanakları kullanmalısınız. Ancak, öncelikle yapılması gereken değişiklikler olduğu aşikar.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mart 2021)
Değişik zamanlarda fasılalı olarak ele aldığınız bir konuyu bugünlerde yeniden gündeme getireceksiniz. Kendinizi yeterince değerlendiremediğinizi düşündüğünüz ortamlarda oluşturacağınız daha yoğun ilişkiler, size yeni açılımlar sunabilir. Dolaylı tanışmalarda karşılıklı etkilenişimler söz konusu. Bugünler arkadaşlık ilişkileri bakımından farklı zenginlikler içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Rüyalarınız gerçeğe dönüşüyor. Size fayda sağlayan dostlarınız sayesinde karşı cinsle tanışma fırsatı yakalayarak güçlü bir aşk bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Birlikte olduğunuz kişiye fikirlerinizi anlatmakta ve kabul ettirmekte zorluk çekebilirsiniz. İstediğiniz çözümü bulmanız güç olabilir. Sakin olun ve aranızdaki problemi diyalogla çözmeye gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Bugün sorumluluklarınız ve geleceğe dönük yatırımlarınıza dair konular öne çıkıyor. Gelecekle ilgili bir parça karamsar düşünceler içinde olabilirsiniz. Ancak çabalamaktan vazgeçmeyecek ve bu sayede maddi koşullarınızda ilerleme sağlayacaksınız. Taşınmaz mülklerle ilgili güzel fırsatlar çıkabilir. Gözünüz açık olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mart 2021)
Bugün kendinizi eviniz ve iş yaşantınız arasında sıkışmış hissedebilir, çalışma arkadaşlarınızla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Meslek yaşamınızda maddiyattan kaynaklanan güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Sevgilinizle ilişkinizi farklı boyutlara taşımak için büyük bir istek duyuyorsunuz. Konu ile ilgili şartları zorlamak kendinizi baskı altına sokmanıza neden olabilir. Olaylara iyimser yaklaşmayı başarabilirsiniz sizin için daha iyi sonuçlar ortaya çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mart 2021)
Borçlarınız birikiyor ve çok büyük bir yükün altına girdiniz. En kısa zamanda bir yerden para temin etmeli ve borçlarınızı kapatmalısınız. Akrabalarınız size yardımcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mart 2021)
Fazla karışmamanız gereken bir konuya fazla eğiliyorsunuz. İyi niyetiniz, konuya dışardan, bir yabancı gözüyle bakabilmenizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed