Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Size verilen görevleri eksiksiz olarak yerine getirebilme özelliğiniz sizi daha da iş bitirici bir konuma taşıyabilir. Romantik jestler veya düşünceli kişiler, streslerin ortasında yaşam tarzınızda olumlu değişikliklerin başlangıcı olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Israrcı veya sabit fikirli olmaktan sakınmamız ve açık fikirli olmamız gereken bir gündeyiz. Kendimize güvenelim, farklı özelliklerimizi ve yeteneklerimizi ortaya koyalım. Değişik olaylar veya farklılaşan gündem de söz konusu olabilir. Akşamüstü saatlerinde heyecanlı, enerjik, farklı şeyler deneme isteğindeyiz ya da beklenmedik olaylara veya sürprizlere açığız. İlerleyen saatler ilişkilerimizi destekliyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Kafanıza taktığınız bir konuyu kolay kolay unutmuyorsunuz. Bugün basit, gereksiz gördüğünüz tartışmalara ilgili davranmalısınız. Bu tartışmaların sizinle alakalı taraflarını göreceksiniz. Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi mutlu ediyor. Gelecekle ilgili umutlarınız ivme kazanmış gibi. İnatçı bir tarafınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Aşk yaşamınızda önemli bir değişim olmamasına rağmen sürekli onun yanında olmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Günün tamamı ruhsal çalışmalar, ibadet, dua, meditasyon gibi şeyler için gayet uygun görünüyor. Sadece fiziksel değil ruhen de dinlenmeye ihtiyacınız var. Buna hizmet eden kişilerle bu-na uygun planlar yapın bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Ay'ın burcunuzda ilerliyor olması size çekicilik ve girişkenlik getirmekte. Son dönemde ilişkilerde aradığınız uyum ve işbirliği açısından çok olumlu zamanlar yaşadınız. Bugün ilerleyen saatlere kadar başlangıçlar ilerleyecek. Sizin için önem taşıyan kişisel konularla ilgileneceksiniz. Sonra ise gündeminiz tamamen değişecek. Eldeki nakit kaynaklarla neler yapılabileceği üzerinde duracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Bu gün eğitim konularında yenilik yapabilir ,yazılı ve sözlü iletişimin ve kısa seyahatlerin yoğun olabileceğini gözleyebilirsiniz. Gezegenlerin oluşturduğu rahat açı iletişimde rahatlama getiriyor. Kendinizi ayrıntı gerektiren işlere yoğunlaştırabilir, günlük işlerinize hız kazandırabilirsiniz. Düzenleme ve servis konusunda arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Maddi konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve yeni bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Elinizdeki imkanları iyi değerlendirdiğiniz gibi yeni bazı olanaklarda elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2019)
Size karşı beslenen özel bir ilgi ve sevginin tam karşılığını vermekte biraz eksiklik gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed