Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Finansal anlamda sıkıntılarınızı aşabilecek kaynakları bulmakta hiç zorluk çekmeyeceğiniz ve ailenizden bu konuda büyük destekler alabileceğiniz bir gün. Maddi kaynaklarınızı yeni bir oluşum içine getirmek için biraz daha gayret sarf etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Haftanın ortasında bir ziyaretçiniz var. Ondan alacağınız bazı bilgiler sizi yeni değerlendirmeler içine sokabilir. Bu değerlendirmelerde yapıcı olmaya çalışmalısınız. Sorumluluk gerektiren belli konularda bıraktığınız imajı bir yanılgı olarak görürken, bu yanılgıyı onarmak anlamında kararlı bir hareketsizlik içindesiniz. Kendinizi yenilemekte gecikmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
İstediğiniz her şeyi elde etmek için pes etmiyorsunuz. Aşkınızla ilgili kararları tek taraflı vermemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Aynı dilden konuşup yanında kendinizi rahat hissedeceğiniz biriyle tanışabilirsiniz. Çekingen davranmayın. Eğer sizi mutlu ediyorsa söyleyin ona bunu. Ancak geleceğe dair planlardan konuşup ümit vermek için erken olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Kendi iç dünyanızda yaşadığınız endişeler ve korkular öne çıkıyor. Beklemediğiniz gelişmelerle birlikte zor bir gün geçireceksiniz. Diğer yandan kafa karışıklığı ve net düşünememek, ruhsal sağlığınız açısından zorlayıcı olabilir. Biraz toparlanmalı başkalarına yararlı olunabilecek işlere yer açmalısınız. Manevi açıdan tatmin yaşamaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Nisan 2018)
İş hayatınıza ilişkin güzel bir haber alacaksınız bugün ve hemen bu konuyla ilgili harekete geçmek isteyeceksiniz. Duygusal ve ani tepkilerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Çevrenizdeki bazı insanlar sizi parasal konularda yanlış yönlendirebilir, onlara kulak asmamalısınız, tam aksine parasal konularda kararlarınızı tek başına vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Bugün üzerinizdeki huzursuzluk sebebiyle gün içinde gelişen en ufak sorunlara bile aşırı tepkiler göstereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed