Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Ailenizle yaşayacağınız problemler size, hayatınızda sorumluluk duygusunu tekrardan sorgulatabilir. Onlardan destek almayı planlarken olaylar hiç te umduğunuz şekilde ilerlemeyebilir. Bu durumda size tavsiyemiz acilen başka bir plan durumuna geçmeniz olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Küçük bir yolculuğunuz var. Bu yolculuktan yepyeni umutlarla döneceksiniz. Akşama içinizi ısıtan konuklarınız olacak. Tamamen umudunuzu kestiğiniz bir konuda yüzünüz gülecek. Aile içinde faklı bir yere konmuşsunuz ve sizin dışınızdaki bireyler bundan memnun görünüyor. Konulduğunuz yerin sorumlulukları size biraz ağır geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Bugün kendinizi aşan konulara fazla dalmayın. Eleştirilerin hedefinde olabilirsiniz. Çalışmayı seviyorsunuz ve hava grubundan burçlarla mükemmellikler yaratıyorsunuz (İkizler, Terazi, Kova). Uzun zamandır beklediğiniz aşk yakında kapınızı çalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Sezgileriniz güçleniyor. Bu sayede çevrenizdeki insanların ruh hallerini kolaylıkla anlayabileceksiniz. Parasal konulardaki dengesizlik her ne kadar canınızı sıkıyor olsa da bugün her şeyden uzaklaşmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Tüm dikkatinizle evde yapılması gereken işlere yönelmiş durumdasınız. Biraz daha sorumlu olmanız gereken ailenin büyükleri ile ilgili konulara daha esnek yaklaşabilirsiniz. Sizi bağlayan eldeki kaynaklar konusunda ise bazı sorunları ciddiye alma gereği duyulmalı. Güvenlikle ilgili yaşadığınız sıkıntılar ise oldukça yıpratıcı zamanlar getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ocak 2021)
İş yaşamınızda küçük sorunlar yaşama ihtimaliniz olmasına rağmen disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceksiniz. Sizi rahatsız edecek bazı konular gündeme gelebilir yada sizin dışınızda gelişecek olaylardan etkilenebilirsiniz. Daha çok elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacaksınız ve yeniliklerden uzak duracaksınız. Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert edebilirsiniz. Bir konuda kararsız kalabilirsiniz ve yapmanız gerekenleri erteleme eğilimine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Önümüzdeki günler biraz zor geçebilir. Biriktirdiğiniz küçük bir parayı hiç istemediğiniz halde harcamak zorunda kalabilirsiniz. Para işlerine sağlamcı bakışınız, yine de dönemsel problemlere çözüm olamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Dış görünüş, insanları yorumlamak için yeterli bir done olarak görülmemeli. Yapmacık davranışlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği meselede hiç de kötü bir niyet taşımıyor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed