Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Belli işlere “evet” ya da “hayır” demeden önce kendi kendinize daha fazla düşünmeniz gerekiyor. Zira, yanlış bir karar durumunda zaman ve enerjiniz olmadık işlerle uğraşarak geçebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Kendiliğinden oluştuğun düşünüp sevindiğiniz oluşumların arkasında ummadığınız destekler var. Kurcalarsanız, birtakım kişilerle ilgili yeni tespitlere girebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bir kalabalık grup içinde bulunma ihtimaliniz var. Sizin için hayli anlamlı olan bu grup içinde dikkatle gözleniyor, değerlendiriliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
PARALI ve başarılı günler yakın. Duygusal alanda biraz sakin olmanız gerekiyor. Bir süre yalnızlığı deneyin. Gezin ve sağlıklı yiyeceklere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Gayrimenkul sektöründe olanlar için parasal hareketin yavaşladığı bir dönem. Bu nedenle bazı ödemeleriniz aksayabilir. Ancak bu geçici bir durum. Aşktaki karmaşık hisleriniz bugün netliğe dönüşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Başarılarınızı destekleyen süreç başlıyor. Kendinizi iş hayatının getirdiği sorumluluklara hazırlamak ve ilerlemek durumundasınız. Tüm çabalarınızı ortaya koyarak yeni görevlere açık olabilirsiniz. Zira son dönemde otorite figürlerinin desteğini aldığınız başlangıçlar yaşadınız. Ev ve iş hayatı arasında kalmanızın getirdiği duygusal gerginliklere dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Şubat 2021)
İş yaşamınızda küçük sorunlar yaşama ihtimaliniz olmasına rağmen disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edebileceksiniz. Sizi rahatsız edecek bazı konular gündeme gelebilir yada sizin dışınızda gelişecek olaylardan etkilenebilirsiniz. Daha çok elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacaksınız ve yeniliklerden uzak duracaksınız. Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert edebilirsiniz. Bir konuda kararsız kalabilirsiniz ve yapmanız gerekenleri erteleme eğilimine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Şubat 2021)
İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var. Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız, bu sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Bugünlerde beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz, fakat bunların çoğu size olumlu sonuçlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed