Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ağustos 2020)
Yakında şans yüzünüze gülecek sevgili Teraziler. Görüntünüzü yenilemeli, elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalısınız. Bazı konuları başlatan kişi olursanız olumlu bir etki bırakabilirsiniz. Başladığınız işleri bitirin. Ödüller ve takdirler yakında. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hayallere dalanlar, olayları gerçekçi gözle görmeyenler veya bazı şeylerin farkında dahi olmayanlar için zorlayıcı günler. Özgüven ve cesaret kaybı ön plana çıkabilir.Gerçeklerle ağır şekilde yüzleşmek durumunda kalınabilir. Dost görünen düşmanlar, yanıltıcı kişilerin tuzakları, saldırgan kişiler, arkadan çevrilen işler, yanlış anlaşılmalar, yanıltıcı ve aldatıcı etkiler devrede. Sahtekarlıklar, dolandırıcılıklar, hileli evraklar, hırsızlıklarda artış olabilir. Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü yazdığım saldırgan Mars Satürn etkileşimi de hala devrede. Geçen hafta yazdığım için yenilemiyorum. Kendimizi, önemli işlerimizi ve yakınlarımızı her anlamda ihmal etmeyelim. Akşam saatlerinde ise, kendimizi daha iyi ifade edebilir, daha olumlu düşünebilir veya şu an sonuçları anlaşılmasa da uzun vadede yararlı planlar yapabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ağustos 2020)
Bir arkadaşınızın özel ilişkisindeki açmazları sizde üzüntü yaratıyor. Ona karşı beslediğiniz sevgi, sizi harekete geçirecek. Çevrenizdeki sağlamcı insanlar size zaman geçtikçe sıkıntı vermeye başlıyor. Çünkü, son günlerde bu sıkıntıyı duyacak kadar karşı uçlarda yaşıyorsunuz. Epeydir aklınızda olan biraz uçukça planlarınızın destek görmeyişinin, bu bakışınızda etkisi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ağustos 2020)
Kartınız Yalan... Duygusal yapınız olumsuzluklardan etkileniyor ve her şeyin altında bir hata arıyorsunuz. Dengenizi sarsmak için bugün elinizden geleni yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ağustos 2020)
Günün bir kısmını zorunlu ve hızlıca tamamlanması gereken işlere, diğer kalanını ise arkadaşlarla bir arada olacağınız planlara ayırın. Ancak her iki tarafta da dominant ve de ortamı yöneten kişi olma çabasından vaz geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ağustos 2020)
Kendi kaynaklarınız açısından önemli bir gün. Beklediğiniz parasal destek sizin beklentinizin dışında kalabilir. Bu yüzden kendi kaynaklarınız konusunda daha temkinli olmalısınız. Diğer yandan ortak yatırım planlarınızda akıcı dönemler başlıyor. Kredi ve borç ödemeleri konusunda dengeli bir dönemdesiniz. Yakın ilişkilerde daha fazla güvene ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ağustos 2020)
İş yaşamınızda yeni bazı başlangıçlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Enerjinizi daha çok sizin için önemli olan konulara yönlendirmeniz gerekecektir. Aynı anda birden çok konuyla ilgilenmeniz ayrıntıları gözden kaçırmanızla ve dikkatinizin dağılmasıyla sonuçlanabilir. İşinizle ilgili konularda başka insanlarında görüşlerini almaya önem vermelisiniz. Beklemediğiniz bazı sorunlar fazlasıyla zamanınızı alabilecektir. Karşınıza çıkabilecek bazı fırsatları olumlu olarak değerlendirmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ağustos 2020)
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Bundan rahatsızlık duymanız mümkün. Düşüncelerinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Gerilimli ortamların içinde bulunmamaya çalışın. Çalıştığınız yerde kendinizi yeterince gösteremiyor gibisiniz. Yeteneklerinizin bir kısmına gözleriniz kapalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ağustos 2020)
Dar günlerinizi anımsıyor ve refahınızı dostlarınızla paylaşma ihtiyacı hissediyorsunuz. Birden düzelen ekonomik durumunuz, size refah denilebilecek bir yaşam düzeyi sağladığı gibi, ayrıca bir rahatsızlık da veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ağustos 2020)
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed