Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Eğitsel faaaliyetler, seminerler ya da iş seyahatleri olumlu değişiklikler yapmanızı sağlayabilir. Duygularınızı açıkça ortaya koyabilir, istediğinize ulaşmanıza yardım edecek desteği bulabilirsiniz. Aşk hayatınız açısından olumlu günler. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Burcunuzun özelliklerini çok taşıyorsunuz. Sevgilinizle çok iyi ilişkiler içindesiniz. Ortak özellikleriniz çok fazla. Bir arkadaşınızın eşiyle yaşadığı problemlerin sizi fazla ilgilendirdiği görülüyor. Uzak bir tanıdığınızın bugünlerde size sevindirici bir haberi var. Güne canlı ve enerjik başladınız. Bugüne verdiğiniz bir randevu sizin için çok önemli. Bu buluşmada halletmek istediğiniz önemli bir meseleniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Hayatınızın monotonluğundan sıkıldınız. Değişiklik arıyorsunuz. Küçük bir tatil size iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Bir mekan ya da hava değişimi iyi gelebilir bugünlerde. Tatile çıkmayı planlayın. Ya da hiç planlamadan yola çıkıp keşif yaparak ruhunuza iyi gelecek yeri yolda seçebilirsiniz. Yeni yol arkadaşları çıkabilir karşınıza.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Kendinizi yeterli hissettiğiniz alanlarda daha aktifsiniz. Kendi yetenekleriniz üzerinden çok şey yapabilir, farklı olana yönelebilirsiniz. Hayatın güzel yönlerine ve aşka daha fazla vakit ayırmak sizi mutlu edecektir. Son dönemde stres altında olmanız nedeni ile buna ihtiyacınız var. Değişik hobileri elle tutulur bir hale getirmek size cesaret ve güven kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Ataklığınız ya da yavaşlığınız en olmadık durumlarda ortaya çıkabiliyor. Değişik tarzınız başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor, ama işin ritmiyle paralellik kurmakta güçlük çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2021)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Hiç gündeminizde olmayan para konulu bir yolculuk söz konusu, bugünlerde gerçekleşebilir. Özel zevkleriniz biraz kemer sıkmanızı gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2021)
Rahatsızlığınızı epeydir izleyen biri sizin adınıza bir takım girişimler içinde. Sevgiliniz onun bu ilgisine anlam yükleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed