Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün ailenizle beraber olmak isteyebilir özellikle babanızla olan ilişkilerinizi daha da iyileştirmek isteyebilirsiniz. Aranızda ne yaşanırsa yaşansın bu konuda affedici olmalı ve bunun size verdiği manevi zararı karşı tarafın da aynı şekilde yaşadığını bilmelisiniz. Dediğimiz gibi aile olmak her zaman fedakârlığı ve affedici olmayı gerektirir. Bunu yapmanız inanın hem sizi hem de aile bireylerini mutlu edecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün önem verdiğiniz kişilere bu önemi göstermekten kaçınmamalısınız.Bu tavır o kişileri sizinle ilişkilerinizde daha tutarlı yapabilir. Bu saatlerde alacağınız bir haber, size kısa bir hoşluk yaratabilir. Yanlış anlaşıldığınız bazı durumlar size küçük kırgınlıklar yaşatıyor. Bir davet sırasında bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız. Onun vereceği bir habere çok sevineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Gün ortalarında kramp gibi bir rahatsızlık sizi endişelendirebilir ancak mühim bir hastalığınız yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Aile bireylerinin rahat yaşaması için aşırı efor sarfederek çalışıyorsunuz. Bazen sağlığınızı tehlikeye attığınız günler oluyor. Sonsuza kadar iş düşünemezsiniz. Fırsat buldukça neşeli ortamlarda dostlarınızla birlikte eğlenerek yorgunluğunuzu atmalısınız. Bugün yeni atılımlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Sizi mutlu eden, hayatınıza renk ve hareket katan gelişmeler var. Yeni hobiler ve uğraşlarla vakit geçirmek sizi hoş zamanlar getirebilir. Yaratıcı alanda ise yaptıklarınızla dikkat çekebilirsiniz. Duygusal alandaki özgürlük ihtiyacınız artmakta. Sevgi ilişkilerinizde çok daha farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Zira aşk hayatınızda değişiklik arayışı içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2018)
Sakin, uysal ve dengelisiniz. Size verilen işleri büyük bir ciddiyetle yapıyor. Etrafınızdaki gelişmeleri sessizce takip ediyorsunuz. Gelecekte çok iyi konumlar ve başarı sizi bekliyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2018)
Hem yeni yatırımlar hem de yeni harcamalar içine girebilirsiniz. Sorun ettiğiniz bazı olumsuzlukların giderilmesi konusunda herhangi bir gelişme söz konusu değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2018)
Çok inandığınız insanlar arasında sizi şaşırtmaya hazırlanan biri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed