Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Aya sözlü ve yazılı iletişim, medya, halkla ilişkiler, yayıncılık, satış pazarlama, bilişim veya yakın çevre ilişkileri açısından olumlu etkilerle başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Bu alanlarda sağlıklı ve uzun vadeli adımlar atabilirsiniz. 2 Ağustos Yeni Ay’ı sosyal çevrenizi ilgilendiren konularda bazı problemleri veya gerilimleri gündeme getirebilir. İlişkileriniz esnasında, esnek ve dikkatli olmanızda fayda var. 4 Ağustos civarında bazı detaylardan rahatsız olsanız da, hayatınızın renkli günlerinde olduğunuz için üzerinde durmayabilirsiniz. Haftanın önemli etkilerini içeren yazımı hurriyetsosyal de bulunan sayfamdan okuyabilirsiniz, arzu ederseniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2021)
Ev yaşamınızda değişim düşünceleriniz, bugünlerde harekete dönüşebilir. Sık aralıklı ziyaretlerle geliştirmeye çalıştığınız bir oluşumda. sizi yalnızlık içinde bırakabilecek yanlışlar içindesiniz. Bugünlerdeki aşırı koşuşturmacılığınızı biraz frenlemeniz gerekebilir. Kendinize zaman ayırıp özel isteklerinizi öne çıkarmanız sizin için yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Son günlerde şansınız oldukça açık. Her konuda adeta dört ayak üzerine düşüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Bugün ortaklaşa yapılan şeyler sizi mutlu edecek. Bu nedenle bireysel hareket etmekten kaçının. Eğer günün bitiminde maddi açıdan tatmin olmak istiyorsanız işinize konsantre olmalısınız. Aşk, aklınızı başından almasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2021)
İş ortamınızda yada genel çevrenizde bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. İş çevrenizde bazı gelişmeler beklentilerinizden farklı olacaktır. Dikkatinizi bir konuya odaklamakta zorlanabilirsiniz ve ilginizi çekmeyecek konularla uğraşabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız. Yeni girişimler için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2021)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2021)
Bugün maddi konularda etki altında kalarak vermek yanılgılara neden olabileceğinden dikkatli davranmalısınız. Kendinizi duygusal bakımdan gergin hissedebilirsiniz. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gün. Bu durumun sizi oldukça sıkabileceği ve etrafınızla bu yüzden tartışmalar yaşayabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2021)
Girişim cesaretiniz, gözüpekliğiniz yakın çevrenizde yer yer sorumsuzluk olarak algılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed