Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Bugün tanışacağınız kişilerle yada haberleşme trafiği yaşadığınız kişilerle ortak bir proje gerçekleştirmek isteyebilir yeni projelerin içinde olabilirsiniz. Eksik kalan eğitimlerinizle ilgili bazı adımları atmak ve yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirmek adına mücadeleci bir tavır sergilemeli ve hedefinize giden yolda bütün engelleri aşarak ilerlemelisiniz. Eğer kararlı olursanız sizi hiç bir şey yıldırmayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Renkli kişiliğinizle mutluluğu kovalıyorsunuz. Önünüze çok yönlü tercihler çıkabilir. İnsan ilişkilerindeki becerileriniz, sizi ilginç sosyal oluşumlar içine sokabiliyor. Bu da, sizi her anlamda bir imkan zenginliği içine sokuyor. Bu imkanları kullanma da ise, birtakım zaaflarınız var. Bugünlerde gözünüzü biraz korkutup sizi düşündürecek bir sorumlulukla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
AŞK: Son günlerde partnerinizekarşı yaptığınız her yanlışın birbir farkına vardınız ve bunlarıdüzeltmek için elinizden geleniyapıyorsunuz. Endişelenmeyinonu geri kazanacaksınız.PARA: Anlaşılması kolay vearkadaş canlısı oluşunuzun işinizde de meyvesinitopluyorsunuz. Üstleriniz de iş arkadaşlarınız dasizinle son derece iyi geçiniyor.SAĞLIK: Kabızlık problemi yaşayabilirsiniz. Bitkiçayları içmeli ve düzenli beslenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İlgi duyduğunuz bir hobinize zaman yaratın bugün. İşin içinde bilgi ve o bilgiyi çoğaltmak amacı varsa daha keyif verici olabilir. Buna heyecan katacak bir ortak edinin. Tatlı bir rekabet zamanınızı kaliteli bir hale getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Kimsenin tek başına sorun yaşamasına izin vermiyorsunuz. Bu da sizi, işyerinizin sırdaşı yaptığı gibi, aynı zamanda meraklısı da yapabiliyor. Çevrenizde insanların dert ortağı olmak gibi bir takıntınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Maddi konularda küçük bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak bu sorunların üzerine gitmek yerine çözümlerini erteleme eğilimine girebilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli davranmayı tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Aceleci davrandığınız ilişkilerde belli bir zaman sonra problemler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed