Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Kontrolünüz altında olan her şeye dikkat etmelisiniz. Zira ani bir söylemle olayların farklı bir yöne doğru kaydığını hissedebilirsiniz. Panik dozunuzu biraz daha kontrollü yaşamalı olaylara daha soğukkanlı yaklaşmalısınız. Er veya geç doğruyu öğrendiğinizde ise artık hiç bir şeyin eskisi gibi olamayacağını görecek ve dostunuzu düşmanınızdan ayırabileceksiniz. Bu gidişat yaşamınızı başka noktalara sürüklediğinde ise hiç çekinmeden hareket edip yeni oluşuma ayak uydurmak sizin için daha keyif verici olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Ümit verici bile olsa bu dönemde bazı teşebbüşleriniz sonuçsuz kalmaya mahkumdur. Ya da en azından, istediğiniz kadınla birlikte olabilseniz de onun zannettiğiniz gibi olmadığını anlayıp, pişmanlık duyabilirsiniz. Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkileriniz olumludur fakat kadınlarla olan sosyal ilişkileriniz biraz sakat sayılabilir. Ya da diğer kadınların sebep olabilecekleri anlaşmazlıklar ve düşmanlıklar ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Kartınız Yıkılan Kule... Artık içsel olarak yaşadığınız huzursuzluklara son vermeyi bilmelisiniz. Oldukça kışkırtıcı ve karmaşık fikirleriniz baş gösteriyor. Durulmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Eğlenceli bir iş gezisi sizi maddi anlamda arzu ettiğiniz pozisyona getirebilir. Başka firmalardan gelecek iş tekliflerini iyi analiz etmelisiniz. Aşk hayatında yaşadığınız durgunluk bir dostun aracılığıyla renklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Kendinizle ilgili değişik duygular taşımaktasınız. Daha bilinçli olmanız gereken bu dönem beklemediğiniz fedakarlıklar sizi kısıtlayabilir. Bazı önemli konularınızı bekletmek sizi riskli gelişmelerden uzak tutacaktır. Hayata daha iyimser baktığınız bu dönem geçici endişelere yenilmemeniz lazım. Evde yapılması gereken işler açısından yoğun ve sorunlu bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugün iş yerinizde daha aktif olmanız gerekebilir. Eski kağıtları gözden geçirmeniz gerekecek bir işle uğraşmanız olası. Zihninizi daha dinç tutmanız gerekebilir. Özellikle bugünlerde buna çok ihtiyacınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Artık günü kurtarmaya çalışmaktan daha fazlasını yapmalısınız. Bugünlerde elinize yüklü bir para geçebilir, bu parayı doğru değerlendirmelere yöneltme çabalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugün insanlarla iletişim konusunda şanslı bir gündesiniz. Kendinize bazı yeni ortaklık ve dostluklar edinebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed