Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Ailenizle yapacağınız seyahatler veya ziyaretler, edinilecek bilgiler veya yapmaktan hoşlandığınız şeyler ön planda olabilir. Görev ve sorumluluklarınızın sizi engellemesine izin vermeyin. Bazı iş birlikleri özgürleşmenizi sağlayabilir ya da gelecekle ilgili yeni şeyler vaat edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde ilişkilerde kısmi gerilim hissedilebilir veya öğle sonrası saatlerde abartmaya ve aşırılıklara kaçmaya müsait zamanlarda olacağız, ama genel olarak farklı fırsatlara veya yeni olanaklara açık, şanslı denebilecek günlerdeyiz. Maddi açıdan kazanımları yüksek olanlar da çıkacaktır bugünlerde aramızdan. Hiçbirşey olmasa bile, hayata pozitif bakabilir, kendimizi şımartacağımız aktivitelere zaman ayırabiliriz(masajlar, spa saatleri, konser tiyatro v.b davetleri, farklı yerlere ziyaretler v.b). Yabancılarla ilgili işler, turistik başlıklar, dış ticaret, kültürel başlıklı işler, eğitim , hukuk ve finansla ilgili konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. İlişkilerimizde de, sürpriz veya hoş gelişmeleri destekleyen görünümler devam ediyor. Eski tanıdıklar yüzünü gösterebilir veya biz bu kişilerle iletişime geçebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Bir arkadaşınızın özel ilişkisindeki açmazları sizde üzüntü yaratıyor. Ona karşı beslediğiniz sevgi, sizi harekete geçirecek. Çevrenizdeki sağlamcı insanlar size zaman geçtikçe sıkıntı vermeye başlıyor. Çünkü, son günlerde bu sıkıntıyı duyacak kadar karşı uçlarda yaşıyorsunuz. Epeydir aklınızda olan biraz uçukça planlarınızın destek görmeyişinin, bu bakışınızda etkisi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
AŞK: Talipleriniz artacak amakalbi dolu olanlar için zorlu günsayılabilir. Çünkü rakiplerinizçoğalabilir ve onunla aranızıbozmaya kalkışabilirler. Gün boyumoraliniz bozulacağa benziyor.PARA: Kendinizi şans oyunlarınabağlayarak mali sıkıntı yaratabilirsiniz. Bakmaklayükümlü olduğunuz kişileri göz ardı etmeyin.SAĞLIK: Tatil planları yaparak gece hayatınadüşkün hale geldiniz. Böylece sağlığınızı hiçesayarak gününüzü yorgun ve bitkin geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Bugün ortağınızın söyleyeceği sözler biraz canınızı sıkabilir. Amacının kırmak olmadığını ve gerçeklerin bazen acı verici olduğunu görmeniz gerekecek. “Canım yandı ben de can yakayım” derseniz kimse kârlı çıkmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Ay burcunuzda ve sizi dikkat çekici koşullara götürüyor. Ãœzerinizde taşıdığınız pek çok sorumluluk varken, ilişkiler konusunda daha olumlu adımlar atabilirsiniz. Ancak bazı karşıtlıklara esnek ve yeni bir gözle bakmalısınız. Dışadönük yanlarınızla sosyal keyiflere yer açmak, kendi kişisel yeteneklerinize yönelik çalışmalarla göz doldurmak kolaylaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Akılcı kararlar ve akıllı seçimler, yaşanan bazı sorunların yüzeysel olduğunu ortaya çıkartacak. Sezgilerinize güveniniz biraz aşırı gibi. İş ilişkilerinizle alakalı önemli kararlar zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Sevgilinizle aranızdaki sorunlar birbirinizle açıkça konuşmadığınız sürece çözülmeyecek gibi. Problemlerinizin büyümesine izin vermeyin. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkıp sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız. İş yerinde başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Çok çalışarak belli konuma geldiniz ve bu konumun ve çabanın gereği elinize geçen para emeğinizin karşılığı olmasa da yine de ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı bildiğiniz için herkesi imrendiren bir yaşantınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Temmuz 2018)
Bazı arkadaşlarınızdaki uzaklaşmanın nedenleri o kadar da anlaşılmaz değil.İlişkilerinizi biraz daha özenli yaşamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed