Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Size kendinizi daha iyi hissettirecek ve imajınız üzerinde olumlu etkisi olacak işlerle vakit geçirmelisiniz. Farkındalığınızı arttıracak aktiviteler aynı zamanda yaşam tarınızı da zenginleştirebilir. Hayatınızda eski ne varsa atmalı ve yenilenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Bugün gezegenlerin olumsuz etkileriyle kendinizi sinirli ve gergin hissedeceksiniz. İnatçı tavırlar sergileyebilir ve yakın çevrenizdeki insanlarla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle öğleden sonra bir aile dostunuzla sert bir tartışmaya girebilirsiniz. Bu tartışma sonucunda bazı konulardaki görüşlerinizi değiştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Bugünlerde birilerine sır verirseniz kulaktan kulağa dedikodu yayılabilir. Bu durum sizler için can sıkıcı olabilir. İyi tanımadığınız kişilere çok fazla açılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Sanatsal konular, hobiler, keyifli ve sosyal olacağınız planlar için uygun bir gün. Ancak böyle ortamlarda hayatı, içinde bulunduğunuz durumu ve ilişkileri haddinden fazla ciddiye almak yeteri kadar neşelenmenize engel olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Grup içi çalışmalarda aktif olmaktan büyük zevk duyabilir, arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlar yaşayabilirsiniz. İşbirliği ve ortaklıklar sizin için kârlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Herkese tasarruf tavsiye ediyorsunuz ama kendinizi denetlemiyorsunuz. Harcama planları yapın ve buna mutlaka uyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Yaşamınızda küçük bazı yeniliklerle karşılaşabilirsiniz ve bunlar sizi heyecanlandıracaktır. Alacağınız kararların sonuçları sizin için öenmli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed