Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Parasal konularda yaşadığınız bazı gelişmeler sizi tatmin etmeyebilir. Hayalinizdeki kariyere ulaşmak için bir müddet daha fedakârlık yapmanız beklenebilir. Siz kararlı olduğunuz sürece önünüze çıkan engeller de bir bir açılacaktır. Ancak öncelikle sizin gerçek hedefinizi belirlemeniz gereklidir. Bundan sonrası inanın daha kolaydır. Hiçbir insan kurduğu mükemmel düzene kolaylıklarla gelmemiştir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mart 2018)
Akraba ilişkilerinizde pek kadirşinas bilinmiyor ve eleştiriliyorsunuz. Aralarını yaptığınız iki kırgın arkadaşınızın size bugün bir daveti olabilir. Uzun bir yolculuk görünüyor. Yakında netleşecek ve hazırlıklara başlayacaksınız. Önemli diyerek aldığınız birtakım kararlarınızın arkasında durmasını bilmelisiniz. Bu zaafı arada bir gösteriyorsunuz. Sizi yakından tanıyanları bu tavrınızla şaşırtıyorsunuz. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
AŞK: Bugünlerde yeni bir aşkabaşlamak sizin için mümkün.Zodyak tablosunun nadir şanslıburçları arasındasınız. Aşktazaten kaybetmediğiniz gibikarşınızdaki partnerinizi de çokmutlu edebiliyorsunuz.İŞ: İşinizde sıkıntı olmamasına rağmen daha önceyapılmış lüks harcamaların bedelini ödüyorgibisiniz. Maddi sıkıntı çekebilirsiniz.SAĞLIK: Son günlerde kilonuzla alakalı takıntılaryaşayabilirsiniz. Diyet ve spora saldıracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Eşinizle ilgilenmeniz gereken dahadoğrusu onunla birlikte geçirilenvakitten mutlu olacağınız birgündesiniz. Sizin için sürpriz birseyahat planı yapabilir. Gün içinde kaçamak birgezi bile olabilir. Eğer iş ortaklığınızda yeni bir adımsöz konusu ise görüşmeler çok verimli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Bugün dengeleri değiştirip yeniden kurabilirsiniz. Genel tavrınızın aksine tek başınıza hareket edip onların size uymasını sağlayacaksınız. Önceden ikna etmekle pek zaman harcamıyorsunuz. Ancak bu tavrınız ilginç bir şekilde olumlu sonuç verecek. Anlaşma ve sözleşmelerle ilgili güzel gelişmeler var. Fikirleriniz beğenilecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mart 2018)
İş yaşantınızda yüksek amaçlar için çalışabileceğiniz ve kendinizi kanıtlama hevesi içinde olabileceğiniz bir gündesiniz. İşbirliklerinden büyük yararlar da görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mart 2018)
Bugün maddi konular üzerinde fazla kafa yormak istemeyeceksiniz. Birikmiş kredi kartı borçlarınızı ödemek için birikimlerinizden yararlanacaksınız. Maddi konularda durağan bir döneme girdiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mart 2018)
Sizi kıskanan insanlar var. Onlara karşı kendinizi korumalısınız. Her zaman olduğu gibi harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed