Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Geçmişteki hayal kırıklıkları ile olaylarla ilgili yaşadığınız ön yargıları artık bir kenara bırakmalı sürekli irdeleyip kendi kendinizi bitirmemelisiniz. Yaşanılan şeyler yaşanmış ve bitmesi gerekiyorsa bitmiştir. Bunlarla ilgili gereksiz düşüncelerle zamanınızı harcayacağınıza kendinizi geleceğe ve güzel şeylere yöneltmeli, geleceğiniz adına hedefler belirlemelisiniz. Alacağınız haberler bazı konuları tekrar sorgulamanıza neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Özel yaşamınızda da işinizde de önemli sorunlar taşımıyorsunuz. Ama yakınlarınızın, son zamanlarda en küçük problemleri bile büyüttüğünüze dair düşünceleri var. Zor bir insan imajı, size denk düşmüyor. Bugünlerde tanıştırılacağınız ilginç kişiliklerle dostluklar geliştirme çabalarına girebilirsiniz. Kendinizi yenilenmiş hissedeceğiniz günler geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Keyfiniz son derece yerinde ancak aklınızda bazı şüpheler var. Özellikle partnerinizle alakalı olan bu şüpheler arada keyfinizi kaçırıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Maddi bir mesele veya alacak verecek davası sizi biraz zorlayabilir. Borç gibi görünen tutar aslında sonuçta size ait olacak bir şeye hizmet ediyor. Daha yoğun çalışmak daha çok kazanmanızı sağlayacaksa bunu deneyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Maddi manevi paylaşımlar ve eşin duygusal durumu sizi meşgul ediyor. Önceliğiniz olan ve endişe yaratan sigorta ve acil ödemeler ise destek alınarak aşılacaktır. Ortak harcamaları dengede tutma çabası içinde olmalısınız. Gün ortasından sonra yeni planlar ve sizi iyimser kılan yurt dışı bağlantılı konular var. Uzaklardan alacağınız güzel haberler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ocak 2018)
İş hayatınızdaki ilişkilerin içinde belli bir ağırlığınız var. Sorulan, danışılan, dert açılan biri konumundasınız. Ama bu konumun sizi gitgide bazı sorumluluklar altına sokmaya başlaması gözünüzü korkutuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Parasal konularda kendinizi cesurca ortaya koyabilir ve yaptığınız işlerle ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar vermemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Değişik ortamlarda ilginç deneyimler, değişik insanlar hayatınıza zenginlik katabilir. Kapılarınızı açık tutmanız uzun vadede yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed