Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Ailenizde, bazı konularda alınacak ortak kararlarla yeni birtakım değişikliklere gidilebilir. Sizden uzakta oturan bir yakınınız sizden haber bekliyor. Evinizle ilgili bir takım onarım ya da süsleme gibi konuları halletmeniz için çok uygun bir zaman. Çevrenizdeki insanlara karşı ısrarlı bir tutum içine girmeniz yakınlarınızla olan ilişkilerinizde gerilime yol açabilir. Kendinizi enerjik ve dinlenmiş hissedeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Bugün aileniz içinde beklenmedik gelişmeler olacak. Sakladığınız bir sırrınızın açığa çıkması ile onlardan tahmininizden çok fazla tepki alacaksınız. Birkaç gün onlardan uzaklaşmalı ve çevre değiştirmelisiniz. Bu arada ailenizle ilişkilerinizi yeniden yoluna koymak için ciddi kararlar almalısınız. Bu sorunlarınızı çözebilirseniz aşk hayatınızda da umulmadık güzellikler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Bugün insanlara dışa dönük ve güleryüzlü davranacaksınız. Ancak bu durumunuzu kıskananlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Kaçırılmayacak fırsatları vurdumduymazlığınız yüzünden tehlikeye atabilirsiniz. Şimdi aktivite ve hareket zamanı. Başarıya ve maddi rahatlığa ancak bu şekilde ulaşabileceğinizi unutmayın. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Maddi manevi paylaşımlar açısından pozitif beklentiler içindesiniz. Eşin ya da ortağın para durumu size destek verecek şekilde gelişirken, borçlarınızla ilgili yeni adımlar atacaksınız. Finansal alanda elde ettiğiniz fırsatlar son dönemde size cesaret vermiş olmalı. Ancak aşırı savurganca harcamalar ilerle pişmanlık yaratabilir. Ölçüyü kaçırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Bugün aradaki buzları eritmek için yeni adımlar atılabilir. Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Aşk maceraları size enerji veriyor fakat başlarken dikkat edin. Çok farklı ve ilginç kişiler dikkatinizi çekebilir.Yakın dostlarınızla birlikte bazı sinsi ve keyifli planlar peşinde koşturabilirsiniz. Bu planlar, çalışma ortamında başınıza bazı dertler açabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Bu aralar işinize fazla yatırım yaptınız ve çevreye çok borçlandınız. Ancak yakınlarınız size maddi konularda destek olacaklar ve yakın zamanda elinize beklediğinizden de çok para geçecek sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Temmuz 2018)
Sevdiğiniz bir akraba ilişkinizle uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir. Endişelerinizde haklı görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed