Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2020)
Hedefe ulaşmak için birleşme arzunuz da ön plana çıkıyor. İşte beklediğinizin aksine oldukça verimli ilişkiler kuracak ve birlik çalışmalarına katılacaksınız. Bazı konularda kendi kurduğunuz hayal dünyasının dışına çıkamıyorsunuz. İşlerinize başlamasına başlıyor fakat istikrarlı olamıyorsunuz. Genel olarak ilk yargılarınız doğru fakat ayrıntılarla fazlaca ilgilenmeniz zaman kaybına neden oluyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ekim 2020)
Gün içinde duygularınızı saklamakta güçlük çekeceğiniz bir gündesiniz. Bugün insan ilişkilerinizde sıkıntılar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Arkadaş ortamınızda hoşlanmadığınız bazı kimseler var. Bugün bu kimselerle aranızda sorun çıkabilir. Alttan almaya ve sorunları fazla büyütmemeye dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2020)
Kartınız Papirüs... Çok fazla gezmek istiyor bir türlü yorulmak nedir bilmiyorsunuz. Enerjiniz ve merakınız sizi çok egzotik tatlara yönlendiriyor ve böylece adrenalininiz yükseliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2020)
Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarını sebep göstererek işinizden uzak durmanız veriminizi düşürdüğü gibi hayat şefkinizi de kırabilir. Sevdiğiniz insanla paylaştığınız sorunları ailenize taşımanız ilişkilerinizi olumsuz şekilde etkileyebilir. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2020)
Medya ve reklamcılık konularıyla ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle sabah saatleri bu alanlardaki çalışmalarınızı tamamlamanızı kolaylaştıracak olumlu enerjiler var. Yurtdışından alacağınız haberler sayesinde ortaklaşa konularda yeni gelişmeler olabilir. Ancak yeni kararlar almakta aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ekim 2020)
İş yaşamında sarf edeceğiniz sözleriniz başkalarının dikkatini kolayca çekebilir, ilgi uyandırabilirsiniz. Bununla birlikte sorumluluklarınızı aksatmamanız da gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ekim 2020)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ekim 2020)
Yapay bazı sorumluluklarınız sizi zorluyor. Yakın bir zamanda sevineceğiniz bir para haberiniz olabilir. Biraz daha idareli olmayı, kenara bir şeyler koymayı becerebilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ekim 2020)
Her görüşme talebini olumlu karşılamalısınız. İş konularında önemli kazanımlar elde edebileceğiniz randevularınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed