Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Toplum içindeki duruşunuzu ve kişisel olarak insanlara yaklaşımınızı sorgulayıcı bir tavır içinde olmanız hatalarınızı fark etme açısından belirleyici olabilir. Maddi ve finansal gelirlerinizde bazı sorunlarla yüzleşmeniz gereken durumlar oluşabilir. Bu sorunlar tekrar önünüze geldiğinde artık gerçekçi bir yaklaşım belirlemeniz gerekecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Bir süredir belirsizlik yaşadığınız konular çorap söküğü gibi çözülüyor. Bugün içinde alacağınız kararlarda etki altında kalmamaya özen gösterin. Çevrenizdekilere açacağınız fikirler sonucu beklenmedik tepkiler alabilir, yeniden bir düşünme süreci içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Sizler bugün partnerinize karşı özgürlük savaşı veriyor gibisiniz. Oysa içinizde ona karşı dinmeyen fırtınalar estiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Kendinizi kuruntulu düşüncelere kaptırmazsanız daha çok kazanç elde edebilirsiniz. “Adımların nereye varacağını bilmeden hareket etmem” derseniz yerinizde saymak zorunda kalabilirsiniz. İşleri biraz da oluruna bırakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Ay'ın burcunuzdaki yolculuğu sizi çekici ve keyifli kılmakta. Hareket halinde olacağınız bu süreçte yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Biraz ara verdiğiniz sosyal ilişkilerin getirdiği hevesle ortak çalışmalarda keyifli paylaşımlar yaşanabilir. İş hayatında almak istediğiniz roller nedeni ile daha kalıcı planlar peşindesiniz. Ancak kaynakların kısıtlı olduğu dönemi temkinli geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Günün ilk yarısı iç dünyanızda bir çok gerilim yaşayacaksınız ve bunu çevrenize yansıtacaksınız. Çevrenizle bazı münakaşalar yapabilirsiniz. Olaylardan etkileneceksiniz ve hassas tepkiler vereceksiniz. İş ortamınızda isteklerinizi çevrenizdeki insanlara kabul ettirmek sizin için önemli olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi daha dengeli hissedeceksiniz. Olaylara daha sakin ve tarafsız bakmayı başaracaksınız. İşinizle ilgili bazı sorunlarınızdan akşam üzeri saatleri kurtulabilirsiniz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Önümüzdeki günlerde para durumunuzda oluşabilecek bazı sorunları önlemek için bugün bazı girişimlerde bulunacaksınız fakat bu girişimler sonuç vermeyecek. Kendinize başka bir çözüm yolu bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Kasım 2019)
Doğal özelliklerin, sonradan edinilmiş alışanlıklar gibi kolayca ortadan kalkmayacağını bilmeniz gerekiyor. Daha rahat, daha girişken olması yönünde, çekingen birini geliştirme çabanız, ona bazı baskılar uygulamanıza neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed