Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Sosyal çevrenizde size karşı samimi olmayan insanları bugün itibariyle daha iyi anlayabilir ve onlarla aranıza mesafe koymak durumunda kalabilirsiniz. İletişim konusunda daha istikrarlı bir yol haritası çizmeniz gerekiyor. Yine çalışma hayatında da sizi çekemeyen insanların olması rekabet duygunuzu güçlendirebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Bir aile büyüğünüz gereksiz yere sizin için endişe duyuyor, bu endişelerini bugün de dile getirebilir. Son bir iki gününüzü birlikte geçirmeniz, sizinle ilgili kuruntularını ortadan kaldırabilir. Akraba çevrenizden sevindirici haberler alabilirsiniz. Bu haberler şimdilik sadece tek kişiyi ilgilendiriyor gibi. Ama yakın gelecekte bu ilginin içinde siz ve başkaları da olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Kartınız Felaket... Eğlenceli ruhunuzla girdiğiniz her yeri aydınlatan, çekiciliği olan birisiniz. Ancak sevgilinizle sıkıntılar yaşayarak kendinizi hapis etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Günün bir kısmını yollarda geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Dalgınlık nedeniyle yolunuzu şaşırma riskiniz var. Adeta başka bir âlemde gibi olacaksınız. Kafanızı iyice toplamadan ve plan program yapmadan harekete geçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Yeni stratejiler peşindesiniz. Sosyal olanakların hızlandığı bu dönem gelecekle ilgili beklentilerinizi gözden geçirin. Zira daha sağlam ve güçlü kararların alınabileceği önemli bir döneme girdiniz. İşle ilgili takım çalışmalarında yaratıcı yanlarınız ve disiplin bir arada kullanılabilir. Yapılan çalışmaların sonuçları pozitif etkiler getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Nisan 2018)
İş hayatınız size dar bir ceket gibi geliyor. Çok şey katıyor, beklentilerinizi alamıyorsunuz. Yeni bir yer arayışlarınız haftanın ortasında son bulabilir. Bu konuda şimdiki yetkililerinizden biri ummadığınız şekilde size yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Parasal konularda biraz daha rahat olmalı ve yapmanız gereken lüzumlu harcamaları artık yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Ailenizin bir üyesi bugün ciddi bir rahatsızlık geçirebilir ve siz onunla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve bu yüzden bazı özel işleriniz aksayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed