Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Haberci rüyalar dediğimiz rüyalar bütün gününüzü etkisi altına alabilir. Ben bunu yaşamıştım dediğiniz olayları tekrar yaşamanız mümkün. Aşk hayatınızda ise beklediğiniz iletişimler sağlanıyor olacak ama beklentilerinizle ilgili hayallerden biraz uzaklaşmanız gerekebilir Bu konuda ayaklarınızı yere sağlam basmalı olmayacak hayallerin peşinde gitmemelisiniz. Aksi takdirde bu hem sizi hem de karşınızdaki insanı gereksiz yere üzmekten başka bir şeye yaramayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Bugün bir iş toplantısında ya da aile ziyaretinde uzaktan gelen biriyle tanışacaksınız. Zaman içinde aranızda sağlam bir dostluk oluşacak. Zihinsel enerjinizin yüksek olduğu bu dönemde mesleğinizde bazı şanslı çıkışlar yapabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Ancak sizin için önce aile birliği geldiğinden sevdiklerinizin fikirlerini almadan, onların çıkarlarını gözetmeden karar vermeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
DENEYİMLİ kişilerin sözlerine kulak asmanızda fayda var. Bazı olaylar sizi rahatsız edebilir. Sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Aile içi gerginlikler yaşanırsa sen-ben tartışmalarına fırsat yaratmayın. “Haklısın” demek zorunda değilsiniz ama en azından bilin ki bugün için uzlaşma inadı yersiz. Bunun yerine aklınızı başka şeylere odaklamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Bugün ilişkilerinize dair bitişler ve yeni başlangıçlar gözüküyor. İlerlemeyen ilişkilerinizi sonlandırmanız için destekleyici enerjiler var. Öte yandan sizi mutlu eden bağlar daha derinleşip yeni bir ivme kazanabilir. Ayrıca spora başlamak içinde son derece uygun bir gündesiniz. Yaşam tarzınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Kendi başınıza yepyeni bir iş düşünüyorsunuz. Bu fikir, yakınlarınızdan pek beğenilmiyor. Çok çalışmanıza rağmen işler yolunda gitmiyor. Son günlerdeki bu durum sizi düşündürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Partnerinizle her şey yolunda. Birbirinize daha çok zaman ayırmaya başladınız. Bu da ilişkiniz açısından olumlu bir gelişme. İş yerinde daha resmi, daha mesafeli davranışlarla problemli ilişkilerinizi geliştirebilir, istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Günlük sorunları göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Önümüzdeki günler içinde para konularıyla ilgili pişmanlıklara ve eleştirilere hazırlıklı olun. Bu konularda duygusallığa fazlaca açık bir dönemdesiniz. Alınganlıklar sizi kolayca kırıp dökücü yapabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Kibriniz ve yüksek gönüllüğünüz iyice belirginleşti. Şu günlerde hem sabır, hem de huzura ihtiyaç duyuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed