Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Duygusal davranmanız veya duygusal konular istenmeyen değişiklikleri gündeme getirebilir. Kimsenin hayatınızı kontrol etmesine izin vermemelisiniz. Ne istediğinizi biliyorsanız, duyulmasını sağlamalısınız. Her zaman uzlaşan taraf olma şansınız yok. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabahın erken saatlerinde ve öğle sonrası süreçte stresli durumlar veya ilişkiler gündemde olabilir bazılarımız için. Kontrollü olmaya dikkat edelim. Beklenmedik değişiklikler söz konusu olabilir. İlişkilerimizde ve iş birliklerimizde anlayışlı olmaya ve tartışmalı ortamlardan uzak durmaya gayret gösterelim. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Aranızın açık olduğu biri, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle yaklaşmak isteyecek. Bundan yararlanıp ilişkiyi biraz da olsa düzeltmeniz mümkün olabilir. Bir rastlantı sonucu bugün yaşamınıza girecek yeni insanların çok anlam yüklemiş olduğunuz bazı eski arkadaşlıklarınızdan daha tatmin edici olduklarını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
AŞK: Partnerinizlearanızdaki sorunlar siziyormuş ve her şeydenvazgeçirmiş görünüyor.Ancak merak etmeyin bubıkkınlık günleri bitecek.PARA: Hukuksal işlerinizartabilir. Yolunuz devlet dairelerinedüşebilir. Para konusunda şansınız açık.SAĞLIK: Enerjiniz yerinde. Yoğunluktanpek şikayetçi de değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Dolunay sosyal çevre, arkadaşlarınız ve birlikte hareket ettiğiniz gruplarla ilgili konuları etkileyecek. El birliği gerektiren ikili ya da çoklu ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Anlaşmazlıklar kırıcı olarak dile getirilirse çözüm olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Pek çok konuda daha fazla çaba gerekiyor. Son bir hamle ile eve ait planlarınızı ortaya koymalısınız. Güvenlik aradığınız bu dönem elinizdeki kaynaklar da değerlendirilmesi gereken bir konu olacak. Yuvada aldığınız sorumluluklar, aile ilgili değişimler sizi kısıtlayabilir. Özel hayatınızda mücadele içinde olduğunuz bu süreç kolay geçmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Teklif götürmeyi amaçladığınız kişiler, sizden zaman isteyebilir. Çok yoğun bir döneme girmeniz gözünüzü korkutmamalı. Bütün bu işlerin altından kalkabilecek bir ekiple birlikte çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Artık günü kurtarmaya çalışmaktan daha fazlasını yapmalısınız. Bugünlerde elinize yüklü bir para geçebilir, bu parayı doğru değerlendirmelere yöneltme çabalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ağustos 2020)
Pek hoşnut kalmadığınız duyumların gerçekliğini ortaya çıkarma olanağınız oldukça yeterli. Buna çaba harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed