Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Olaylara bakışınız yeniden değişebilir. Sabrınız ve gücünüz yerine gelecektir. Sorumluluk duygunuzun yeniden artması ile iş ve aile yaşamınız düzene giriyor. Çalışkanlığınızdan başarı kazanacaksınız. yine bu dönemin özelliği yaşlı kadınlarla ilişkilerinizin düzenli olması ve olumlu diyaloglar kurabilmeniz olacaktır. Hedefe ulaşmak için birleşme arzunuz da ön plana çıkıyor. Arkadaşlık nişan ve evlilik gibi konular gündemde olacaktır. Aile ilişkilerinizin de düzenli devam ettiğini söyleyebirim. Bu dönemde daha çok gurup çalışmaları ve birlikte çalışmalar öne çıkıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Son günlerdeki hareketlilik enerjinizi alıp götürmüş gibi. Bu aralar biraz dinlenmeniz, enerji depolamanız gerekebilir. Yaptığınız, yaşadığınız hiç bir şeyden kolayca pişmanlık duymuyor ama ders çıkarmayı çok iyi biliyorsunuz. Bugün geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin muhasebesini yapıp hatalarınızla bir kez daha yüzleşeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Kartınız Şeytan... Hoşgörünüz ve yumuşak başlılığınız sayesinde bazı düşmanlarınızı alt edebilirsiniz. İyi gün dostlarını zaten önceden keşfetmişsiniz. Bunun için içiniz rahat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2020)
İşle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. “Nasıl olsa her şey yolunda” diye rehavete kapılmazsanız bağlantıda olduğunuz insanlarla da iyi ilişkiler içinde olacaksınız. Evdeki dengeyi sağlamak ise özverinize ihtiyaç duyuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Bugün Ay burcunuzda ilerlemeye başladı. Pek çok sorunu geri planda bırakmanın rahatlığı ile hareket edeceksiniz. Sosyal anlamda etkili , uyumlu ve dikkat çekici yanlarınızla yeni adımlar atabileceksiniz. Kişisel alanda yeni arayışlar içine girdiğiniz bu dönem parasal konular ön planda. Ortaklıklar ya da anlaşmalardan gelebilecek yeni fırsatlar öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Kısa vadede koşullarınızda bir değişiklik gözükmüyor. İşyerinizde size duyulan sempati, aklınızdan zaman zaman geçen iş değişikliği fikrini yok edemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Sizin belinizi büken, farkında olmadığınız günlük harcamalar. Günlük bütçenizi kontrol etmek sorunlarınızı asgariye indirebilir. Daha gerçekçi bir bütçe yapmaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Aralık 2020)
Risk almayı seviyorsunuz. Ancak bugünlerde dikkatli olmanızda yarar var. Riskli işler başınızı ağrıtabilir bu aralar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed