Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Başka kişilerin ısrarları, baskıları ya da talepleri doğrultusunda ilerlemek zorunda hissedebilirsiniz. Sezgilerinize kulak vermeli ve kendi isteklerinize uygun seçimler yapmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Bugünlerde ikili görüşmelerin önemi olabilir. Bu görüşmelerde inisiyatifi belirleyen konularla ilgili özel hazırlıklar gerekebilir. İletişim sorunu yaşayabileceğiniz şeklinde endişeler taşıdığınız kişiler sizi biraz şaşırtacak gibi. Özlem çektiğiniz bir konuda yeni duyumlar sevinçleri ve bu sevinçlerin yanında akılda hiç olmayan yeni planları getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Kartınız Sessizlik... Bugün kartınızın da belirttiği gibi mistizim ve yalnızlık durumunda bulunmak istiyorsunuz. Partnerinizle ayrı geçirdiğiniz günlerin acısını bugünün içine sığdırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Paylaşımcı bir sevgiliniz var. Onun sizinsorunlarınıza gösterdiği özen,kendinizi daha iyi hissetmenize veilişkinize daha da güvenmenize yardımcıolacak. İş deneyiminiz herkesçe takdir ediliyorama yenilikleri yeterince takip etmiyorsunuz.Parasal sorunlarınızı fazla büyütmeyin
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Özel ilişkinizde uyumu ve dengeyi yakaladığınız bir gün olabilir. Özellikle kendinizi karşınızdaki kişinin yerine koyabildiğiniz zaman. Bugün yakın çevrenizden başlayarak tüm ilişkilerinizde sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. Tabi ki alacağınız bazı tepkiler istediğiniz gibi olmayabilir. Ancak anlayışlı bir yaklaşımda bulunursanız fikirlerini değiştirmeniz mümkün alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Bugünlerde inisiyatif almanız ve hızla karar vermeniz bekleniyor sizden. Zaman, zaman güç kararların başında yalnız kalmanız sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Planladığınız küçük para yatırımlarının bir kısmı ilginç bulunuyor, bu konuda destek görebilirsiniz. Birkaç güne kalmadan ciddi bir para meselesinin peşine koşmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Eylül 2020)
Çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed